Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Nikt nigdy nie negował że przeciętny mężczyzna jest w stanie zjeść własne gówno i zabić niewinnego człowieka żeby muc powąchać majtki brzydkiej kobiety. Ale k0000biety od zawsze kłamią, kłamią i kłamią że nie zwracają uwagi na wygląd facetów, swoich potencjalnych partnerów, że ważna jest osobowość. Lecz statystyki mówią że to kobiety są dużo bardziej wybredne (o rząd wielkości) odnośnie wyglądu partnera.
Little_Makak - @WielkiNos: Nikt nigdy nie negował że przeciętny mężczyzna jest w stan...

źródło: cvxcvxc

Pobierz
@Little_Makak bo sam wygląd to za mało żeby się związać z facetem. A facetom wystarczy.

Co do ocen wyglądu wydaje mi się, że faceci oceniają bardziej obiektywnie, a kobiety subiektywnie czyli facet, który ma np. lepsze proporcje twarzy i te wszystkie blackpillowe odległości, które da się zmierzyć matematycznie dostanie mniej punktów niż ktoś, komu blackpillowiec by dał 5/10, bo po prostu samej kobiecie się ten facet bardziej po prostu spodobał.¯_(ツ)_/¯
@WielkiNos: Blackpill to nauka

Co do ocen wyglądu wydaje mi się, że faceci oceniają bardziej obiektywnie, a kobiety subiektywnie czyli facet,

Faceci też potrafią mieć pi3rdolca na punkcie jednej małej rzeczy, przez którą dodają komuś dużo więcej do wyglądu w ich subiektywnej skali.

który ma np. lepsze proporcje twarzy i te wszystkie blackpillowe odległości

Blackpill to nauka

które da się zmierzyć matematycznie dostanie mniej punktów niż ktoś, komu blackpillowiec by dał
LittleMakak - @WielkiNos: Blackpill to nauka 
 Co do ocen wyglądu wydaje mi się, że f...

źródło: 44d8b94d8c6d3506c1ce527c1da04d2287135cde281af5705069d23b19bf8b43

Pobierz