Wpis z mikrobloga

@SupreminTHC: Jak chcesz grać na różnych platformach to nie pchaj się w zamienniki, tylko kup oryginalnego od xbox. Mam podróbki od PS4 i Switcha, o ile fajnie one chodzą bez problemów na konsolach, to już w grach na pc są duże problemy.
@siadatajta: chyba kupię ten co napisałeś, a jak wezmę z adapterem to na bluetooth też pójdzie? I czy to najnowsza wersja? Nigdy nie gralem na padzie na pc nawet nie wiem czego się spodziewać.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Chętnie poczytam jakiś ciekawostek, wskazówek jeśli jeszcze ktoś napisze coś.
a jak wezmę z adapterem to na bluetooth też pójdzie


@SupreminTHC: Kurde nie mam pojęcia, bo chodzi ci o to, czy taki pad można również połączyć z komputer przy uzyciu innego adaptera (bluetooth) niż ten który został dołączony do pada. Ale na 90% nie

@SupreminTHC:
Nie, zestaw kontrolera Xbox Series z adapterem 1VA00002 wykorzystuje technologię bezprzewodową Xbox Wireless, która wymaga dołączonego adaptera, aby kontroler działał bezprzewodowo na komputerze z systemem Windows 10 lub konsoli Xbox One.

Chociaż kontroler Xbox Series X|S obsługuje połączenia Bluetooth, kontroler w tym zestawie nie jest zaprojektowany do pracy z Bluetooth i może działać tylko z adapterem pada Xbox Wireless.

Jeśli chcesz używać kontrolera Xbox Series X|S bez adaptera, musisz kupić
@siadatajta: @siadatajta @siadatajta

Kupiłem ten https://www.electro.pl/konsole-i-gry/kontrolery-pady/kontroler-pc-w10-adapter-xbox-series-ms-pad?utm_medium=e-mail&utm_campaign=produkt

Napisali w opisie ze BT jest więc może trafiłem na jakąś nowszą wersję. Ale się jaram już za parę dni będę gral w gry na padzie na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś bylem przeciwnikiem ale tyle tych gier za darmo porozdawali na steam i innych platformach że trzeba to wszystko przejść. I w gta5 się pogra, poczekam na premierę gta6
@ReeceWithouterpoon: Taka znakomita że po miesiącu to chińskie gówno od 8BitDo zaczęło mi szwankować i nawet nie chciało działać po BT, tymczasem oryginalny pad od Xboxa bez żadnych problemów. Do tego 250zł, dołożyć dwie/trzy dychy i ma się oryginalnego pada od Xboxa który jest znacznie lepiej wykonany niż te sztucznie wypromowane chińskie twory żerujące na nostalgii xD

@siadatajta: I ChatGPT #!$%@? kompletne bzdury, dalej korzystajcie z tego upośledzonego czatbota jako
@supra107: za #!$%@? podstawowy kontroler od MS nie jest lepszy tego 8bitdo, jeszcze nie miałem pada od MS który nie miałby jakiejś niedoróbki albo nie zaczął delikatnie niedomagać: problemy z gałkami przeróżne, bumpery tracące sprężystość.
I jakiej nostalgii? Pad zrobiony jak switch pro controller a ty coś o nostalgii xD
Po prostu dobry pad a, że trafiłeś na wadliy, no od czego jest rękojmia/gwarancja?
@ReeceWithouterpoon: No spójrz na cały katalog 8BitDo, tam 95% ich oferty to zrzynka z kontrolerów starych konsol Nintendo czy Segi. Wygląda to jak gówno, trzyma się jak gówno, a Pro 2 wygląda jak turbo gówno bo wzięli pada od SNESa, #!$%@? analogi od Xboxa i rączki i spusty jak od pada od PS4. Nic do siebie nie pasuje.

A ja ci powiem że porównując jakość tego pada od Xboxa do tego