Wpis z mikrobloga

ta cała masa innych czynników może Ci ZEPSUĆ dobrze wyrobione ciasto ale nie URATUJE źle zrobionego lub wyrobionego ciasta.


@b7kj: no właśnie, więc skąd wiesz, że akurat moje ciasto jest źle wyrobione skoro nawet nie wiesz na jakiej mące jest ten placek, jakie czasy i w ogóle?

Pizzy OPa można wytknąć głównie nierównomierne wypieczenie i wyrost ciasta na całej powierzchni, co zrobiłem wyżej. Gdyby brzegi pizzy bardziej się odznaczały, to byłoby
Grubym ludziom tez mówisz, że jest OK?


@zielony_goblin: A Ty podchodzisz do grubych ludzi i się tak do nich #!$%@? bez powodu? W ogóle skąd #!$%@? ten pomysł, ze Twoje zdanie jest każdemu tak potrzebne do życia? xD Masz jakieś straszliwe kompleksy (zresztą samo to, że musiałeś kogoś zjechać a potem pochwalić się swoja gówno-pizzą to jest top-kek).
Trochę się dziwię, że odważyłeś się skrytykować pizze Opa, bo jednak on włożył dużo więcej wysiłku, dla tej pizzy wybudował pięć. Myślę też, że jego pizza była sto razy smaczniejsza, co widać, po jakości sosu i sera, dodatkowo jest pieczona na drewnie. Uwielbiam ten aromat pizzy z pieca opalanego drewnem.


@Qutaphone: Tego nawet nie ma co porównywać. Ta z pieca jest wypieczona w temperaturze zbliżonej do optymalnej. Przypalona, więc ma ten
@zielony_goblin: no, ale gość ma rację, bo rzuciłeś te rukole byle jak. Jak to się ma do samej pizzy/placka? Niestety niektórzy myślą, że jak rzucą byle jak niedoprawione zielsko to będzie "po włosku". A brzegi ciasta możesz po prostu wykończyć palnikiem, bo jednak temperatura w takich domowych piekarnikach, która zwykle jest max 250 stopni nie przeskoczysz. Osobiście też uważam, że pizza autora wpisu jest dużo ładniejsza, nie tylko ze względu na