Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin Ok na tych kopułowych tak właśnie jest. Ja mam g3, w mocniejszą grzałka, kable wymienione, termostat wywalony i inne pierdoły i dopiero teraz jestem w miarę zadowolony. Za miesiąc przyjdzie Diavola Pro to myślę, że bedzie kolejny przeskok.
Jak dla mnie pizza Opa, wygląda bardzo dobrze. Ciasto przygląda na przysmalone (myślę, że to efekt ognia i palenia drewnem), ale ogólnie jest w świetnie jak na takie warunki.
@Qutaphone: ja kupiłem od czapy ten piec, mówie różowej, że bym sobie picke zrobił swoją i taki piec byłby spoko. a tak się wkręcilem, że od miesiąca kręce placki, czytam, modyfikuje. Teraz bym nie brał nowego (co ja #!$%@?łem) kopułkowego, a używany zmodowany albo kupił stock i modował. Jej na razie nie modze, ale kusi.

Diavoli to zadroszczę, neapoli powinny wychodzic. Mnie nie jara klasyka, ja bym chciał trzaskac neaopli, lubię
@tomek860827: Taki protip, obecnie wszystko robisz z jednej strony, dokładasz drewna i obracasz plackiem, obróć to względem siebie o 90 stopni. Wtedy sobie dorzucasz drewna z jednej strony a pizzę obracasz jak cywilizowany człowiek bez obawy o poparzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek860827: nie używaj wstawiania zdjęć z komórki - obraca je o 90 stopni w lewo plus nie umie przeczytać parametrów ze zdjęcia odnośnie orientacji... Student na 2 roku by to lepiej napisał, ale pamiętaj mordo - trzy lata testów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajny piecyk na początek jakiejś przygody, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia, pewnie będziesz zaraz z szamotu robił taki pełnoprawny piecyk jak sobie już ogród urządzisz.

A co do purystów picowych którzy tutaj piszą, w sumie to jeden :P
To liczę na to że karma wróci za pisanie do kogoś że jak ktoś chce jeść coś nasranego na talerzu, bo sam ma mega turbo ambicje na robienie "idealnych" placków, to niezła
@zielony_goblin Trochę się dziwię, że odważyłeś się skrytykować pizze Opa, bo jednak on włożył dużo więcej wysiłku, dla tej pizzy wybudował pięć. Myślę też, że jego pizza była sto razy smaczniejsza, co widać, po jakości sosu i sera, dodatkowo jest pieczona na drewnie. Uwielbiam ten aromat pizzy z pieca opalanego drewnem.
@Qutaphone: a co jest złego w krytyce, nie rozumiem. Napisałem mu wprost co moim zdaniem jest nie tak. Nie mówie, że nie była smaczna, może była tak samo jak moja. Moją pizze tez tutaj sporo osob krytuje i jest ok, podwójne standardy? I co ma do rzeczy to, ze wybudował piec? Ja kupilem specjalnie pierkarnik. Sam kręcisz placki to wiesz, że nie zawsze wygląd idzie w parze ze smakiem, ale kompozycja
Ten gościu jest odklejony :D @zielony_goblin: Już kilka osób Ci wytyka to samo, a Ty nadal nie rozumiesz? czy udajesz, że nie rozumiesz? Zachowujesz się jak Gordon Ramsay, który pluje na innych bo wydaje mu się, że jest mistrzem w swojej dziedzinie, ale wiadomo tam ma być też show, więc to inna sytuacja.

Chodzi o sposób w jaki wyrażasz swoją opinie, a nie, że ją wyrażasz... Jeżeli inaczej nie potrafisz to