Wpis z mikrobloga

@tomek860827 no robcie sobie co tam chcecie i kiedy chcecie na zardzewialej metalowej plycie. jak rzeczywiscie wybudowales dom i postanawiasz wybudowac kuchnie na dworze i tam gotowac cale lato to spoko.
  • Odpowiedz
@GrubyGrubiutki Cegły 2,50zł/szt., płyta 60/260cm przed docięciem - 100zł. Cegły z rozbieranej cegielni pod Iławą, płyta z rozebranego pieca chlebowego pod Wrocławiem. Wszystko wyszukane (przez jakieś 2-3 miesiàce) na OLX. Jechałem po to przy okazji tras służbowych, więc koszt transportu 0zł. Wszystko zamknęło się w 400zł (płyty tarasowej jako baza nie liczę, bo to ścinki z tarasu i nie była niezbędna).
  • Odpowiedz
@HANTEK2 to, że ty jesz pizzę 5-10x w roku nie znaczy, że wszyscy tak robią. robienie pizzy to też hobby jak np pieczenie chleba

@tomek860827 piec spoko, ale placek mi się nie podoba, bez obrazy ale wygląda jakby ktoś na niego narzygal (ser i pomidory), sam kształt też taki o, ale to moje zdanie. ja po prostu dążę do kręcenia idealnych placków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tomek860827 aaa kumam, ja w sumie też zaczynam, ale po ponad miesiącu i kilku kg mąki zaczynam dochodzić do efektu "jest dobrze, pora to dopieścic". sporo wiedzy jest na KMP, ale o tym pewnie wiesz. to moj ostatni wypiek. w smaku naprawdę dobra, ale sporo jeszcze jej brakuje i to dopiero początek, ale tak wygląda mój placek po miesiącu vs pierwszy spalony i w połowie blady xD
zielony_goblin - @tomek860827 aaa kumam, ja w sumie też zaczynam, ale po ponad miesią...

źródło: temp_file.png1623459513681020212

Pobierz
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: po prostu chciałem Ci pokazać, że mówienie komuś przykrych rzeczy i pisanie bez obrazy jest debilne, jak widać sam nie umiesz się stosować do swoich słów. No i pisanie o takiej pizzy, że jest nasrane, bo o niej jest wątek, też nie jest w porządku... @tomek860827 Twój placek jest spoko.
  • Odpowiedz
@asxx3: nie, nie jest spoko tak samo jak mój nie jest spoko i potrafię docenić krytykę. Grubym ludziom tez mówisz, że jest OK? jeśli coś wyglada jak gówno to mówię o tym wprost, a nie spuszczam sie nad tym czy coś jest miłe czy nie. Życie nie jest miłe
  • Odpowiedz