Wpis z mikrobloga

@fff112: Z tego punktu widzenia jak możesz dzieciom zapewnić jakąś przyszłośc to ma sens. Gorzej jak tego nie jesteś w stanie zrobić i wiesz że jak zrobisz sobie dziecko to będzie miało ciężko oraz żadnej przyszłości
@OmgLolWtf: zabrania tego prawo wykopka, który zrobił dzieciaka chociaż nie wie czemu i trzyma go przy życiu wersja, ze przecież nie można żyć całe życie po swojemu :)

nie mniej jednak cieszę się, ze ludzie odnajdują sens życia w dzieciach. sam sobie zrobię kiedyś dzieciaka. tylko nie wiem dlaczego młodzi rodzice uważają się za nadzwyczajna kastę ludzi którzy DOJRZELI i coś ZROZUMIELI. trochę brzmią jak szury.
@goferek: żyłem życiem singla, wolny jak ptak przez ponad 10 lat. Od 7 lat jestem w super związku, od 4 lat spełniam się jako ojciec cudownego 4 latka. Nigdy bym nie wrócił do poprzedniego życia. Teraz dopiero czuje spełnienie i satysfakcję. Teraz czuję że moje życie ma sens. Mam swoją pasję w której się realizuje, boks, kickboxing ale progress płynący z treningów nie jest nawet w ułamku procenta tak satysfakcjonujący jak
Bezgranicznej miłość jaką daje ci dziecko, możecie sie okłamywać że zwierzę


@Nester86: No jeśli ktoś chce bezgranicznej miłości to właśnie powinien zdecydować się na zwierzę. Z dzieckiem relacja jest bardziej skomplikowana i bywa trudna. Nie mówię wcale, że nie warto tego doświadczenia przeżyć, ale na pewno nie jest to prosta bezgraniczna miłość.

przekazali ci odpowiedniego pakietu wartości.


@Nester86: Nie ma odpowiedniego pakietu wartości, bo można wybrać wiele dróg w życiu,
aną po tobie dzieci i dasz im dobre życie. Rozumiem ludzi którzy nie chcą mieć dzieci..ale nie ma się co śmiać bo dla niektórych


@fff112: Zgodzę sie ztobą calkowicie jeśli osiagnoles sukces materialny nawet połowe tego co napisałeś to czujesz sie na tyle spełniony żeby mysleć o potomstwie, lecz często jest tak ze ludzie mają 40lat i nie mają 1/4 tego.