Wpis z mikrobloga

  • 1384
@goferek: kurde...można się śmiać, ale mam duży nowy dom(300m2), fajny samochód, dobrą pracę i zarobki...i to nie daje nawet części radości z życia jak młody b----l...i tak sobie w pewnej chwili w pewnym wieku jak do tego dojrzejesz myślisz, że to wszsytko pójdzie w cholere jak umrzesz, a zostaną po tobie dzieci i dasz im dobre życie. Rozumiem ludzi którzy nie chcą mieć dzieci..ale nie ma się co śmiać bo
  • Odpowiedz
  • 214
@fff112: czyli znalezienie sensu życia w zrobieniu sobie dzieciaka nazywasz dojrzałością, bo w końcu w pewnym wieku zdałes sobie sprawę ze swojego majątku nie zabierzesz na tamten świat xD weź może lepiej nie używaj słowa „dojrzałość” :)) ale szczęścia życzę i tak
  • Odpowiedz
@slkt: Tak. Wcześniej mnie cieszyły gry, komputery, zabawa, szybkie samochody, chwlanie się przed znajomymi czy dziewczynami, potem dojrzałem i stwierdziłem, że w życiu ważniejsze jest coś innego niż te zabawki i to że nic po mnie nie zostanie..do tego trzeba dojrzeć ;) najbardziej do takich przemyśleń zmusza choroba która moze Cię w kilka miesięcy wysłać niespodziewanie na tamten świat i wtedy się zastanawiasz co masz z tych rzeczy czy przyjemności.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Nie jestem przegrywem ;-) To ona jest o mnie zazdrosna, ale razem już 14 lat więc już by sobie znalazła jakby była młodsza...a u mnie z wiekiem wygląd bardziej na + także się nie boję bo dbamy o relację.
  • Odpowiedz
Ja tak mam, jak widzę podstarzałych typów co myślą, że można żyć jak nastolatek całe życie xDD


@graczboo: bo można, tylko potem jak taki wojewódzki przychodzi refleksja, łapiesz młodą szpare gdzie jesteś świadomy, że jest z tobą jedynie dla siana, zalewasz i gdy gówniak ma 20 lat ty ma 70 i c---a z nim wspólnie porobisz xD
  • Odpowiedz
@fff112: A teraz odwróć sytuację: masz tego super bąbla i zarabiasz w porywach 4k na rękę, wynajmujesz kawalerkę i jeździsz starym autem z gazem żeby było taniej. Już wiesz czemu ludzie nie decydują się na dzieci?
  • Odpowiedz
@fff112: no i co im po tym, w kontekście tego co napisałem? To jest właśnie to copium - że wmawiasz sobie, że zapewniasz im super życie, bo TERAZ coś im dajesz, kompletnie ignorując, w jakiej rzeczywistości będą musieli żyć w przyszłości przez ciebie.
  • Odpowiedz
  • 197
w życiu ważniejsze jest coś innego niż te zabawki i to że nic po mnie nie zostanie..do tego trzeba dojrzeć ;)


@fff112: no ale co ma po tobie zostać i po co? Już pominę samolubne myślenie w stylu "spłodzę samoświadomą formę życia bo JA CHCE coś po sobie zostawić" ale co po sobie zostawisz? Pamiętasz w ogóle o swoim pra pra dziadku? Co po sobie zostawił? Kim był, co robił?
  • Odpowiedz