Wpis z mikrobloga

@Gradi_: I dobrze robią. Zawsze mnie #!$%@?ł ten kult "mycia okien dla Jezuska". Cały rok może być w domu burdel, ale na Boże Narodzenie i Wielkanoc musi być lepiej niż u Perfekcyjnej Pani Domu. Święta to przede wszystkim odpoczynek i czas spędzony z bliskimi. Jak ktoś jest niewierzący to traktuje to jak dłuższy weekend. Jeżeli ktoś jest wierzący to powinien iść celebrować to święto w kościele, a nie z mopem i
@Gradi_: o ile jestem w stanie zrozumieć robienie porządków na wiosnę, bo jednak okna po zimie wyglądają jak wyglądają czy większego ogarnięcia w domu niż standardowe sprzątanie tak nie rozumiem idei sprzątania structe przed świetami jakby sam Duda miał zawitać i oceniać czystość mieszkania XD
Szkoda czasu, lepiej siąść z rodziną, pogadać, skoczyć do kościoła jak ktoś celebruje, zjeść i #!$%@? przede wszystkim odpocząć mając ciut dłuższy weekend wolny
@Anakee: Kup sobie myjkę do okien, polecam mega dobrze i szybko myje szyby no jedynie ręcznie to musisz wiadomo umyć ramy okien. Odkąd mam to urządzenie to mycie okien to mega przyjemność po tym jak widzisz że po 2 minutach roboty szyba jest czyściutka i przezroczysta i to niskim kosztem roboty.
bardzo dobrze, że o tym pisze. Jakieś fanki to przeczytająi może się odważą olać tę presję starych bab i sobie zaczną odpoczywać, zamiast się męczyć świętami.


@Tymajster: Fanki niech się lepiej dobrych nawyków uczą a nie złych. Po co komu świąteczne sprzątanie jak masz na bieżąco ogarnięte. Wielkanoc to raczej czas gdzie się już na zewnątrz wyciąga meble ogrodowe i ogarnia ogród po zimie.