Wpis z mikrobloga

@kukold: wejdzie nie pietolcie takich rzeczy, jeszcze mój niebieski to przeczyta i wyda kupę hajsu na taką komórkę albo sam mnie "wyrzuci z domu żebym ja tego pierwsza nie zrobiła", choć mam nadzieję że ma więcej oleju w głowie niż wszystkie przegrywy razem wzięte i zna mnie na tyle by wiedzieć że nie ma się czego bać. Ale współczuję normalnym różowym których dotychczas normalni partnerzy przekroczyli dziesięciokrotnie śmiertelną dawkę kancerogennych treści
@Mistrszzz: To jest prawo hiszpańskie. W Hiszpanii przyjaciele wymieniają się mieszkaniami, tak że jeden mieszka w drugiego. Prawo tam jest takie, że jak poznasz dziewczynę w klubie czy barze i zabierzesz do swojego mieszkania to wystarczy, że ona wezwie policję i zostajesz wyrzucony na próg na 2 tygodnie. W Hiszpanii funkcjonuje gangi kobiet złodziejek, które w taki sposób rabują mieszkania. Uwodzą podpitego faceta tak, żeby zabrał do swojego mieszkania na barabara,
wejdzie nie pietolcie takich rzeczy, jeszcze mój niebieski to przeczyta i wyda kupę hajsu na taką komórkę albo sam


@AlienFromWenus: Tylko to nie jest ich wymysł, alarmowano na długo przed tym projektem, którym chwali się Lewica jak i PIS, że może prowadzić do patologii. To absurd by policjant samodzielnie decydował o tym czy wyrzucić kogoś z domu na podstawie zeznań jednej osoby o przemocy domowej, bo to zbyt poważna sprawa. Na
wejdzie nie pietolcie takich rzeczy, jeszcze mój niebieski to przeczyta i wyda kupę hajsu na taką komórkę albo sam mnie "wyrzuci z domu żebym ja tego pierwsza nie zrobiła", choć mam nadzieję że ma więcej oleju w głowie niż wszystkie przegrywy razem wzięte i zna mnie na tyle by wiedzieć że nie ma się czego bać. Ale współczuję normalnym różowym których dotychczas normalni partnerzy przekroczyli dziesięciokrotnie śmiertelną dawkę kancerogennych treści jak pic