Wpis z mikrobloga

Jak tam mężowie? Macie już wynajęte w tajemnicy komórki lokatorskie z rzeczami przydatnymi w bezdomności? Bo do własnego mieszkania/domu już nigdy nie wejdziecie jak żona tak zadecyduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#malzenstwo #rozwod #p0lka #pieklokobiet
kukold - Jak tam mężowie? Macie już wynajęte w tajemnicy komórki lokatorskie z rzecza...

źródło: ss

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sotarKratos @Tynka02 @Murasame @BreathDeath @deityrain @Kokosero @songohan123 to nie jest fake ani zaden bajt, nie macie pojecia co siedzi we łbie kobiety ktora ma dzieci powiem wam (dzieci i pieniadze) i nic wiecej. A jak mam pomoc swojej mamusi i pieniadze to facet do smieci. tak bylo u mnie.

4 miesiecy temu rozwiodlem sie z moja była żoną lekarką. budowalismy wspolna wille blisko centrum duzego miasta.
rozwod odbyl sie jak byla w 8 miesiacu ciazy drugiego dziecka. Nagralem ja doslownie jak gada z matka jak chce mnie #!$%@? zeby nie musiec splacac mojej polowy domu i przy okazji dowiedzialem sie ze mi dodaje psychtropy do kawy od jakiegos czasu.

Przy okazji dowiedzialem sie jak w miare bezpiecznie sie kogos pozbyc, wystarczy odpowiedni preparat w nieduzej ilosci podawany regularnie rozwala nerki w ciagu 3 lat. Potem albo masz szczeszcie
  • Odpowiedz
@kukold: ah jak dobrze, że mamy równouprawnienie, a przemoc ma płeć męską. Oczywiście ta fizyczna, bo psychologiczna przecież nie istnieje.

sam doświadczyłem podobnej sytuacji. panie w ramach kręgu wzajemnej adoracji robią i mówią co chcą, a wszyscy im wierzą bo to przecież "dobre wrażliwe kobiety, które ratują inną kobietę". nawet jak ktos wie, że kłamią to dla świętego spokoju nie wchodzi w temat.
  • Odpowiedz