Wpis z mikrobloga

wejdzie nie pietolcie takich rzeczy, jeszcze mój niebieski to przeczyta i wyda kupę hajsu na taką komórkę albo sam mnie "wyrzuci z domu żebym ja tego pierwsza nie zrobiła", choć mam nadzieję że ma więcej oleju w głowie niż wszystkie przegrywy razem wzięte i zna mnie na tyle by wiedzieć że nie ma się czego bać. Ale współczuję normalnym różowym których dotychczas normalni partnerzy przekroczyli dziesięciokrotnie śmiertelną dawkę kancerogennych treści jak pic
@AlienFromWenus: to by wymagalo jakiejs organizacji, pomyslenia i wylozenia kasy, czyli czegos co nasze panstwo nie umie albo nie chce

To troche jak katastrofalna sytuacja wlasciciela mieszkania kiedy wynajmujacy od niego nie placi i nie chce sie wyniesc - w teorii najsprawiedliwiej by bylo jakby policja silowo usunela nieplacacych i umiescila w jakims mieszkaniu socjalnym o niskim standardzie, w praktyce jest tak ze nie ma legalnej metody pozbycia sie ich bo
@kukold: @kierowcaautobusuofficial

to powinno byc scigane z urzedu


Czym się różni zapytanie na forum

"chcę zabić kogoś i jak ukryć ślady"

czy

"jak oszukać dziadków na spadek"

czy

"jak się robi bombę/truciznę z składników kupionych w sklepie"

od

"jak legalnie oszukać męża, obedrzeć go z jego majątku i się ustawić sobie życie na jego garbie"

?

To coś co napisało te posty powinno być ścigane z IP od operatora (nie oszukujmy