Wpis z mikrobloga

to że niektórzy liczą na spadki nic a nic mnie nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pastaowujkufoliarzu: a mnie dziwi coraz bardziej. Może i by spadły te ceny gdyby nie przyjazd rzeszy uchodźców i ucieczka inflacji w kosmos. W sumie i tak nawet pomimo tych dwóch rzeczy w jakichś Sosnowcach trochę spadło, wiec może gdyby nie wojna to ta korekta faktycznie by była większa.

Ale jeśli ktoś
ładny z niego homofob. Albo ukryty homoseksualista, albo jakiś prawicowiec. Tak czy inaczej ładnie nam się przedstawił XD


@Kiedysbedeczerwonka: zbyt szybko wyciągasz wnioski. Dokładnie to samo mógłbyś powiedzieć o mnie, jak bylem w liceum. No cóż, z idiotyzmow sie wyrasta (zazwyczaj). Teraz zmieniłem poglądy, poznałem życie trochę bardziej. Inna sprawa, że to mogą być całkowicie 2 różne osoby, a konto zostało zwyczajnie przejęte. Niemniej jednak imho wyciąganie wpisów sprzed 14 lat
Teraz się zastanawiam co jest grane i co to za gość, bo żeby przez 14 lat poświęcać po parę godzin dziennie na spamowanie to trzeba nie mieć życia. Jeszcze żeby przez tyle lat siedzenia po uszy w temacie nieruchomości tak się mylić, dawać się orać średnio co dwa dni,


@szybki-bill1: ja myślę, ze to klasyczny megaloman z solidną domieszką mitomana. #!$%@? od lat wystękiwane przez niego o nieruchomościach są sposobem na
zbyt szybko wyciągasz wnioski


@rzuf22: niee, zwyczajnie idę logiką spadkowca. Szybkie wnioski, ekstrapolacja danych z teraz na 30 lat w przód, uważanie, że każdy kryzys jest taki sam i spadki o tyle samo.

Dlaczego miałbym nie stawiać tezy, że nadal jest homofobem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Flypho: Fakultety niektórzy faktycznie klepali wtedy seryjnie, bo nie było wiadomo z któregoś będzie jakakolwiek praca, ale to wyższościowe podejście u typa, który jest największym wykopowym midasem, a pozuje na eksperta jest dla mnie nie do przełknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też siedzicie po 40tce na portalu ze śmiesznymi obrazkami przekonując codziennie idiotów, żeby nie kupowali nieruchomości?


@pastaowujkufoliarzu: ja to bardziej odbieram jako budowanie świadomości, że na rynku nieruchomości jest coś nie halo, zamiast zniechęcania do zakupu nieruchomości. Skoro obecnie na rynku można kupić klitkę wielkości garażu za zobowiązanie kredytu do emerytury, a dla większości do końca życia, to raczej nie jest normalna sytuacja. I bardziej tak to odbieram - a nie
@Tino: dla mnie ten gość nie różni się jakościowo od sprzedających babciom cudowne garnki, wciskających linki afiliacyjne do jakichś lewych trejdingów albo naganiających na krypto tuż przed zwałą, Wybrał sobie tylko inną branże i pole do obsesji. Tak samo nie ma za grosz rzetelności, nie modyfikuje swojego stanowiska kiedy rzeczywistość się zmienia, nie uznaje błędów, bo mu ego nie pozwala. I nie polemizuje z trudniejszymi kontrargumentami, bo podstawy socjotechniki i manipulacji
Pobierz
źródło: naganiacz 2