Wpis z mikrobloga

@pastaowujkufoliarzu @Kutafonix215 Dajcie spokój, zawsze niedźwiedzie spierają się z bykami. Punkt widzenia wiecznego niedźwiedzia jak spojrzycie na WIG20 lata wstecz jest w połowie czasu poprawny. Jeśli chodzi o USA, nieruchomości, złoto jest trochę inaczej, ale argumenty drugiej strony zawsze dobrze poczytać.

@mickpl nie przejmuj się hejterami.
@pastaowujkufoliarzu: śmieszne jest to, że jestem młodszy od tego typa, mam mieszkania, samochody, a studia olewałem i ślizgałem się z roku na rok, w ogóle nie pracuje w wyuczonym zawodzie XD Za mało fakultetów zrobił XD

@pastaowujkufoliarzu: ładny z niego homofob. Albo ukryty homoseksualista, albo jakiś prawicowiec. Tak czy inaczej ładnie nam się przedstawił XD
@pastaowujkufoliarzu: typ sieje ferment od 2008 roku. Teraz się zastanawiam co jest grane i co to za gość, bo żeby przez 14 lat poświęcać po parę godzin dziennie na spamowanie to trzeba nie mieć życia. Jeszcze żeby przez tyle lat siedzenia po uszy w temacie nieruchomości tak się mylić, dawać się orać średnio co dwa dni, nie wiedzieć podstaw, np. jakie dokumenty daje klientom dewloper i musieć uciekać się co chwilę
@szybki-bill1: to że niektórzy liczą na spadki nic a nic mnie nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mick to jednak ciekawy przypadek kolesia, który przez parę lat praktycznie nie korzystał z serwisu a jak wrócił w 2020r to zaczął napierdzielać praktycznie codziennie na jeden temat. Jakby wszystko inne przestało istnieć. To nie wygląda naturalnie i nie pasuje do przyjętej ramy. Zawsze był bucem, ale kiedyś komentował różne