Wpis z mikrobloga

Śmiech mnie bierze jak oglądam te wysrywy detajlerów którzy udowadniają, że nawet umycie szyb w aucie to jakaś tajemna sztuka.

Powłoka ceramiczna za 4-8k. Żywotność 5 lat. Tak po pół roku jak, by nic nie było. Raz w roku konieczne odnowienie zabiegu. Czyli położenie nowe warstwy $.

Folie koloryzujące. Super do czasu jak trzeba zdjąć i wyjdzie jak pocięty jest lakier i ile ubytków bezbarwnego zrobiła przy zdejmowaniu. Przy okazji zakładania w wielu miejscach lakier zostanie przegrzany opalarką co uszkodzi jego strukturę.

Folie bezbarwne. Droższe niż lakierowanie, chroni tylko przed rysami. Mała wgniotka sorki. Folia do zdjęcia i znów zakladaj $$$. Do tego wszystkie bolączki ww.

Mycie detaligowe. Trzymajcie mnie. Gąbka szampon samochodowy i szlauch.

Najlepsze co można zrobić autu to jak zachodzi potrzeba to lekka polerka i aplikacja wosku raz na pół roku. Cała reszta to wyciąganie od frajerów kasy jak dziadków na magiczne garnki. Pranie wnętrza polecam samemu na wypożyczonym odkurzaczu i delikatnej szoteczce na wkretarce. Koszt max 250zł z chemią.

Pobierz Bubsy3D - Śmiech mnie bierze jak oglądam te wysrywy detajlerów  którzy udowadniają, ż...
źródło: temp_file.png3014154593509995097
  • 109
@mlodyernest: aż mi się przypomniał tiktokowy typek co spał w samochodzie i cała wypłatę wywalał na ciuchy i jakaś bete tłumacząc sobie że i tak każdy tylko na to zwraca uwagę a nie na to gdzie spi wiec go tak ludzie biorą za bogacza xD
@Karbon315 @pomidorowymichal1 NIEEEE nie możesz mieć innego zdania niż ja! Pewnie siedzisz w piwnicy i tylko teoretyzujesz jak to mozliwe że ktoś ma inny pogląd na
@Bubsy3D: po co w ogóle myć autor? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ulfric_Stormcloak: ja moje poprzednie auto myłem dosłownie raz na pół roku xD Jedynie zimą trochę częściej - raz na tydzień ale to też nie było prawdziwe mycie tylko wrzucenie 2-3 zł w myjkę ręczną i ostatnim programem wypłukanie soli z okolic kół, nadkola, progów i opłukanie z ewentualnego błota.
ja czarne auto woskuję collinite 476s


@autobusokar: Jak polerujesz? ściereczką czy mechanicznie? Wystarczy solidnie wyczyścić karoserię czy trzeba koniecznie glinkować i przetrzeć IPA?
@Bubsy3D wykopką jak zwykle przeszkadza czyjaś pasja, hobby, zainteresowania. Nowe, nie znałem. Co was obchodzi czyjeś życie? zajmijcie się sobą i swoją pryszczatą mordą. żal. ludzie niech sobie jeżdżą czym chcą i nic wam do tego czy jest to audi, bmw czy inne. nie macie na to wpływu, możecie sobie jęczeć. każdy robi to co mu się podoba. dostajecie srania o czyjeś życie, kij z dupy