Wpis z mikrobloga

Holendrzy, którzy są najwyżsi na świecie


@rosikk1 "Dynarczycy" są podobno ogólnie wyżsi, ogólnie Jugole są praktycznie równie wysocy https://en.wikipedia.org/wiki/Average_human_height_by_country

Holendrzy, [...] są wyżsi od nas o 6 cm.


A to też zależy, jak się mierzy, bo Polska dużo później osiągnęła status rozwiniętego państwa niż Holandia (nic dziwnego), przez co u nas jest większa różnica między pokoleniami. W linku który wrzuciłem wyżej jest to rozróżnione w drugiej tabeli i między zoomerami to już
@jfrost: co to jest basic z h&m szukaj

a dobra w sensie że zwykłe ciuchy z sieciówki, czasem ciężko się ubrać w cokolwiek jak mieszkanie kosztuje 2500zł, jedzenie też warto jakieś jeść, auto trzeba utrzymać żeby móc do tej pracy jeździć no bywają wydatki losowe i na ciuchy z h&mu może braknąć. I to nawet zarabiając tę średnią o której mówi ta idiotka.

no chyba że jest się młodą niezależną polką
@jfrost: niesamowite poczucie wyzszosci, pogarda, pycha, straszne. Dobrze, ze juz nie jestem na rynku matrymonialnym, przykro sie tego slucha. Mam wrazenie, ze dla takiej kobiety portfel to minimum 50 k ( a nie zadna srednia krajowa, bo to nie wystarczy na wystawne instagramowe zycie i wycieczki jachtem na zanzibar), mieszkanie typu penthouse. auto z salonu, wyglad i wzrost tego goscia 365 dni i ksiezniczka moze bylaby zadowolona a moze nie. Serio,