Wpis z mikrobloga

@jfrost: Ale typowe p0lskie karyny XD Pięknie je już za moment zweryfikuje ściana czasu i płaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°


@WykopekNaPolEtatu: xDDDDD Urojenia redpillowców.

Która cię tak skrzywdziła?

Ściana dla kobiet nie istnieje, po prostu, kobieta się rodzi i ma powodzenie nawet do 50 roku życia. Ścianę mają jedynie faceci. A mit o ścianie dla kobiet powielają skrzywdzeni redpillowcy, którzy zostali skrzywdzeni, odrzuceni przez kobietę i potem
A najśmieszniejsze jest to, ze taki karzeł 152 cm nie widzi, że jej karli wzrost moze być problemem dla mężczyzny. Mam grubo ponad 190 cm wzrostu i generalnie niskie kobiety przy mnie to wyglądają jak dziecko. Przecież pójść z taką na spacer trzymając się za rękę, czy pocałowac to sam problem, bo albo ja zginam się w pół, albo ją biorę na ręce, żeby pocałować xD.
@Pozytywny_gosc: zaraz ci wypokowi redpillowcy wyjasnia, ze owszem, byle laska po 30-tce ma powodzenie jakiego facet 8+/10 w zyciu nie doswiadczyl, ale podbijaja do niej sami faceci, ktorymi ona sie brzydzi bo sie tak wyskakala na chadach 10/10, ze juz nie jest w stanie zaznac zadnych emocji od przegrywow ponizej 8/10 ( ͡º ͜ʖ͡º)
A najśmieszniejsze jest to, ze taki karzeł 152 cm nie widzi, że jej karli wzrost moze być problemem dla mężczyzny.


@FrasierCrane: no bo nie jest. co ja obchodzi ze dla jednego na tysiac faceta jej karli wzrost jest jakims problemem? to, ze laska jest karlem nie znaczy, ze nie moga jej sie podobac wysocy faceci. widocznie ma na tyle duze powodzenie, ze moze sobie przebierac mimo wymagan o wzroscie. ba, pewnie