Wpis z mikrobloga

Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w przejściu przy koszykach. "Ale on nie gryzie" - dopóki mi tego pies nie powie to nie uwierzę. Moja była miała na ręce ślady po takim niegryzącym, malutkim, piesku. Poza tym - mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies? #psiarze #pies #psy #bekazpodludzi
pieknylowca - Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w pr...

źródło: IMG_20230306_073413

Pobierz
  • 158
@pieknylowca: @xPekka i pyk mandacik za znęcanie się nad zwierzętami. Póki pies ciebie nie atakuje nie masz prawa go tknąć. Psa luzem możesz zgłosić do straży miejskiej, pies na smyczy jest na ulicy jak święta krowa jeśli nie przejawia agresji.
Tak a później mimo zakazu na drzwiach jest "a mogę wejść z pieskiem? mały jest". Wiem coś o tym bo pracuję w gastro.


Nie można, pies to pies, trzymany na rękach to wciąż pies


@SzycheU:

Tak szczerze mowiac, to zaden przepis nie nakazuje odgornie dac zakaz wchodzenia psow do sklepow/restauracji/pubow. Co wiecej, taki zakaz, to raczej jest w mniejszosci cywilizowanych krajow. W wiekszosci mozna normalnie wchodzic. To dalej wlasciciel odpowiada za
@pieknylowca: Psiarze to najgorsze jednostki w miastach. Trzymają te zapchlone kundle w mieszkaniach. Nie dość, że smród na całej klatce z tego mieszkania, do tego pies się męczy w małej klitce, a psiarze przez to też śmierdzą nie mniej niż ich psy. Po swoich kundlach nie sprzątają, chodniki i trawniki zasrane, trzeba patrzeć gdzie idziesz, żeby nie wdepnąć w odchody zwierzaka. Dodatkowo puszczają samopas takie kundle i strach iść, bo cię
@sylwek2k: Widziałem już takie "malutkie pieski" w tych galeriach. Największą bekę miałem jak na środku centrum handlowe taki pies się zeszczał i baba nie wiedziała co zrobić i wołała po obsługę, żeby posprzątać. Dramat, nie dość że psiara niewychowana bo ciągnie wbrew przepisom swojego zapchlonego kundla do sklepu, to jeszcze robi syf i robotę innym ludziom. Taki wasz obraz psiarze.
@suslogon-szczecinski z technicznego punktu widzenia jakby ktoś otruł Twojego psa podczas nieuwagi to nie miałby tego w pupsku tylko w żołądku (są tacy ludzie, którzy nienawidzą psów i mogą mu dać coś po czym będzie źle się czuł, możliwe, że nie przeżyje), od razu mówię, że nie popieram tego, chociaż rozumiem, że tacy ludzie istnieją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@Nytalith: Tak a później mimo zakazu na drzwiach jest "a mogę wejść z pieskiem? mały jest". Wiem coś o tym bo pracuję w gastro.


@SzycheU: mnie bardziej zastanawia, dlaczego z psem nie można, a z gówniakiem można xd

@suslogon-szczecinski a mandacik za znęcanie się nad zwierzętami też popieram, ale powodzenia z udowadnianiem tego kiedy wystarczających dowodów brak. Pies nie żywy, ale za to brak wystarczajacych dowodów na to kto go otruł na pewno gra warta świeczki żeby kozaczyć jaki pies jest święty i jest nietykalny
Widziałem już takie "malutkie pieski" w tych galeriach. Największą bekę miałem jak na środku centrum handlowe taki pies się zeszczał i baba nie wiedziała co zrobić i wołała po obsługę, żeby posprzątać.


@ShinpuTokubetsu:

I co w tym zlego? Dokladnie to powinna zrobic. A nie uciec i udawac ze nic sie nie stalo.

Dramat, nie dość że psiara niewychowana bo ciągnie wbrew przepisom swojego zapchlonego kundla do sklepu


@ShinpuTokubetsu:

daj ten
@vorio: wez spadaj xD co to za argumenty w ogole, dzieciak, inny pies, typ z maczetą

to co, teraz kazdy wlasciciel psa jest odpowiedzialny jeszcze ekstra za to co jakiś debil inny zrobi?

fajnue, takie w stylu "ona sama sie prosiła o gwałt gdy tak się ubrala" xD
@elo_ ja tam rozumiem w jakimś sensie kolegę @vorio są okoliczności sprzyjające problemom typu jak chcesz zostać pobity to nie chodzisz sobie o 12 w Złotych Tarasach tylko prędzej pójdziesz o 23 na Limanowskiego w Łodzi.

Co z tego czyja to będzie wina? Ważny jest efekt końcowy czasem. Tak jak ktoś kto miał pierwszeństwo na skrzyżowaniu i z tego skorzystał i skończył na cmentarzu. Wina nie była jego, tylko tego drugiego, problem
@CastleBuilder: mhm, wez skoncz pieprzyc i popierać te glupie wykopowe populizmy, bo twoje podejscie tylko prowadzi do rozrostu "limanki" na inne dzielnice

ogolnie wg ciebie, to nie kierowca auta rozpedzonego w zabudowanym jest winny, to matka, ktora wyszla na spacer z dzieckiem

to nie popieprzony typ z siekierą (sprawa sprzed paru lat) tylko dziecko, ze sie nawinelo, jest winne

no wez sie zastanow, co ty "w pewnym sensie rozumiesz" bo najwidoczbij