Wpis z mikrobloga

Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w przejściu przy koszykach. "Ale on nie gryzie" - dopóki mi tego pies nie powie to nie uwierzę. Moja była miała na ręce ślady po takim niegryzącym, malutkim, piesku. Poza tym - mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies? #psiarze #pies #psy #bekazpodludzi
pieknylowca - Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w pr...

źródło: IMG_20230306_073413

Pobierz
  • 158
@Sierzant_Cruchot: Mnie wkurza, że u mnie na osiedlu regularnie kobiety i zawsze tylko one (nigdy faceta nie widziałem w takiej sytuacji) wchodzą z pieskiem do sklepów spożywczych. Nie, ze nie wiedza że nie można, ale i tak wchodzą. Wg mnie to wynika z egoizmu i poczucia, ze cały świat ma się dostosować do nich. Kobiety w Polsce są przyzwyczajone do tego, ze reguły regulami, ale dla nich mlozna nagiąć
@Bad_Wolf:

są dwa rodzaje psów te szkolone i cała reszta, tego szkolonego to mógłbyś zostawić z smyczą w pysku i sam za swój słupek do przywiązania by robił, na milimetr by się nie ruszył a cała reszta to jak na obrazku.

Nawet jeśli pies jest w porządku to nie wiesz czy nie przyjdzie obok ktoś z innym, #!$%@?. Albo sam zacznie tego psa zaczepiać. Albo przejdzie suka w cieczce. Albo dziecko
@pieknylowca: Tak jak sa rowerzyści i pedalarze, tak są właściciele psów i psiarze. Niby to te same osoby, bo łączy je posiadanie roweru, czy psa, ale w praktyce chodzi o #!$%@? umysłowe. Można mieć RiGCz. Ci drudzy go nie mają.
Do tych co #!$%@?ą o brudnych koszykach to puknijcie się w te swoje puste łby. Nie tylko o to chodzi. Są ludzie, którzy boją się psów i taki na luźnej smyczy
Odpowiedzialny opiekun nie zostawia psa przywiązanego na ulicy - czy to przed sklepem czy gdziekolwiek indziej


@Nytalith: dopóki nie założyłem konta na Wykopie nie wiedziałem, że o to można imbę robić. Co się takiemu psu stanie? Że się postresuje chwilę? Każdy z nas się stresuje trzy razy bardziej każdego dnia. O dzikich psowatych ie wspominaąc, które codziennie walczą o przeżycie - one chciałyby mieć takie problemy.
mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies?


@pieknylowca: skoro p0lacy noszą te koszyki swoimi obsmarkanymi, okaszlanymi, oszczanymi i osranymi rękami, to jaką różnicę robi Ci jakiś pies?