Wpis z mikrobloga

Odpowiedzialny opiekun nie zostawia psa przywiązanego na ulicy - czy to przed sklepem czy gdziekolwiek indziej


@Nytalith: oczywiscie nie na srodku i nie przy ruchliwym sklepie np. kauf/lidl ale jak ide do herta po buleczki rano i zostawie psa z boku gdzie nie ma szans wejsc nawet na chodnik bo mu smycz nie pozwoli to tez juz jestem nieodpowiedzialnym opiekunem?
  • Odpowiedz
  • 31
@Nytalith: oczywiscie nie na srodku i nie przy ruchliwym sklepie np. kauf/lidl ale jak ide do herta po buleczki rano i zostawie psa z boku gdzie nie ma szans wejsc nawet na chodnik bo mu smycz nie pozwoli to tez juz jestem nieodpowiedzialnym opiekunem?


@93michu93: Tak.
  • Odpowiedz
Poza tym - mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies?


@pieknylowca: generalnie się zgadzam, że beznadziejne miejsce na zostawienie psa i forma, ale ten fragment to beka, ten pies jest pewnie czystszy niż te wymacane przez pół miasta koszyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zostawie psa z boku gdzie nie ma szans wejsc nawet na chodnik bo mu smycz nie pozwoli to tez juz jestem nieodpowiedzialnym opiekunem?


@93michu93: tak, bo w ten sposób możesz po prostu stracić psa - lasce z mojej podstawówki tak pudelka ukradli. Weszła do spożywczego po chleb, jak wyszła psa już nie było.
  • Odpowiedz
tak, bo w ten sposób możesz po prostu stracić psa - lasce z mojej podstawówki tak pudelka ukradli. Weszła do spożywczego po chleb, jak wyszła psa już nie było.


@huudyy: 11 letni kundelek bez kilku zebow. Nie wiem czy ktos mi go ukradnie, dodatkowo w Hercie mam okna na zewnatrz i co 10 sekund moge sprawdzic czy tam jeszcze jest, jesli bym zobaczyl, ze ktos majstruje przy smyczy to bym
  • Odpowiedz
@Nytalith: oczywiscie nie na srodku i nie przy ruchliwym sklepie np. kauf/lidl ale jak ide do herta po buleczki rano i zostawie psa z boku gdzie nie ma szans wejsc nawet na chodnik bo mu smycz nie pozwoli to tez juz jestem nieodpowiedzialnym opiekunem?


@93michu93: zalezy jak na to spojrzec. Wedlug siebie jestes odpowiedzialny do czasu az ktos ci zwyczajnie psa ukradnie albo odwiaze. Bedziesz go bardzo odpowiedzialnie
  • Odpowiedz
@93michu93: nie wiem jakiego masz psa, ale to w dalszym ciągu jest niezbyt odpowiedzialne. Ja swojego fafiksona nie zostawiłbym nawet na sekundę bez opieki w takim miejscu tylko dlatego że wiem, w jakim kraju mieszkam.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: pamiętam jak byłem w barcelonie i mnie jeden taki psiarz gonił, bo #!$%@?łem butelkę po wodzie do zmieszanych. Ree segregacja. A po chwili przywiązał psa na pełnym słońcu (sierpień) i sobie poszedł na zakupy.
  • Odpowiedz
@93michu93

Fajna frajda dla psa, czeka 10/20 minut przywiązany przy sklepie. Niektórzy spacer z psem to traktują jak wyjście po bułki, przywiązanie go i elo. I tak jest to nieodpowiedzialne. A argumentów jest kilka i można podzielić:

1. Problemy dla ciebie:
- ktoś ukradł
  • Odpowiedz