Wpis z mikrobloga

Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w przejściu przy koszykach. "Ale on nie gryzie" - dopóki mi tego pies nie powie to nie uwierzę. Moja była miała na ręce ślady po takim niegryzącym, malutkim, piesku. Poza tym - mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies? #psiarze #pies #psy #bekazpodludzi
pieknylowca - Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w pr...

źródło: IMG_20230306_073413

Pobierz
  • 158
tak, bo w ten sposób możesz po prostu stracić psa - lasce z mojej podstawówki tak pudelka ukradli. Weszła do spożywczego po chleb, jak wyszła psa już nie było.


@huudyy: 11 letni kundelek bez kilku zebow. Nie wiem czy ktos mi go ukradnie, dodatkowo w Hercie mam okna na zewnatrz i co 10 sekund moge sprawdzic czy tam jeszcze jest, jesli bym zobaczyl, ze ktos majstruje przy smyczy to bym goscia
@Nytalith: oczywiscie nie na srodku i nie przy ruchliwym sklepie np. kauf/lidl ale jak ide do herta po buleczki rano i zostawie psa z boku gdzie nie ma szans wejsc nawet na chodnik bo mu smycz nie pozwoli to tez juz jestem nieodpowiedzialnym opiekunem?


@93michu93: zalezy jak na to spojrzec. Wedlug siebie jestes odpowiedzialny do czasu az ktos ci zwyczajnie psa ukradnie albo odwiaze. Bedziesz go bardzo odpowiedzialnie szukac.
@93michu93

Fajna frajda dla psa, czeka 10/20 minut przywiązany przy sklepie. Niektórzy spacer z psem to traktują jak wyjście po bułki, przywiązanie go i elo. I tak jest to nieodpowiedzialne. A argumentów jest kilka i można podzielić:

1. Problemy dla ciebie:
- ktoś ukradł psa,
- ktoś kopnął psa (są tacy zwyrole),
- pies ze stresu się zesrał obok sklepu,
- pies skomlą od 20 minut i zaczyna się tym interesować policja,