Wpis z mikrobloga

Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w przejściu przy koszykach. "Ale on nie gryzie" - dopóki mi tego pies nie powie to nie uwierzę. Moja była miała na ręce ślady po takim niegryzącym, malutkim, piesku. Poza tym - mam sobie wziąć koszyk obok którego stał jakiś brudny pies? #psiarze #pies #psy #bekazpodludzi
Pobierz pieknylowca - Czy psiarze to są normalni? Zostawić przestraszonego psa w sklepie w pr...
źródło: IMG_20230306_073413
  • 158
@elo_ to się nazywa profilaktyka, odrębna sprawa co jest czyja wina, a odrębna sprawa jaki jest efekt kozaczenia. Ja mówię wprost nie popieram słabych zachowań, ale dużo tragedii można by było uniknąć gdyby ludzie nie próbowali kozaczyć za wszelką cenę, bo to nie ich wina i chroni ich wszystko.

Matka z dzieckiem też mogłaby uważać, bo to, że ma pierwszeństwo to nie znaczy, że teraz, że nigdy jej się nic nie stanie.
wystarczy że tylko poczuję się zagrożony


@pieknylowca: jak widzisz menela idącego w twoim kierunku czy #!$%@? sebixów drących jape to też lecisz na nich z pięściami bo czujesz się zagrożony? xD
@pieknylowca

Jeśli boisz się psów na smyczy to nie powinieneś z domu wychodzić.


Dobrze powiedziane, psiarze często uważają, że psy są ważniejsi od innych ludzi. Problem w tym, że jakoś ich pies nie wymyślił iphona czy podatków dzięki którym ten ktoś może jeździć po ulicach i miliarda innych rzeczy co stworzyła ludzka rasa.

Nawet karmę dla psów stworzył człowiek XD

Jedyne co wymyślił pies to zesranie się na trawnik, szczekanie i cieszenie
@suslogon-szczecinski ale nie wiesz co innego wymyśliliśmy co może pomoże ludziom żyć lepiej

więc ja bym dał znak równości jeśli chodzi o traktowanie ludzi i psów, bo jak ktoś uważa, że ludzi można gorzej traktować niż psy tylko dlatego, że ludzie bywają czasem źli albo nie cieszą się za każdym razem z byle głupoty to chyba przyznasz, że to niezbyt mądre podejście
@suslogon-szczecinski dlatego z szacunku dla psa (bo to nic dla niego fajnego, wolałby się bawić na łące niż siedzieć przywiązany do rurek od wózków) jak i z szacunku dla ludzi (też to dla nich nic fajnego jak jakiś piesek sobie piszczy w markecie) najlepiej potępiać takie zachowania.

Mówisz o fobii, a jakoś to dość popularny motyw, że ludzie nie popierają takich zachowań. Dlaczego ludzie mają się leczyć z tej fobii i popierać
Boi się małego pieska xD Skąd wy się bierzecie, z jakichś ośrodków uciekacie? Jakbym widział takiego pieska, to bym go pogłaskał zewnętrzna częścią ręki, żeby łapy nie ubrudzić i poszedł dalej z lepszym humorem.

A kompletnie dziwacy? ALE TO JEST PIES, ALE CO ON TU ROBI, CZY MA PAN LICENCJĘ NA PSA, ON POWINIEN BYĆ W OŚRODKU DLA PSÓW, O MÓJ BORZE POWĄCHAŁ KOSZYK, TERAZ JEST SKAŻONY, A PRZED CHWILĄ BYŁ CZYŚCIUTKI,
@pieknylowca: wygląda na mordercę, nie dziwię się że op się przestraszył. Na dzikie koty zabiera pewnie gaz pieprzowy. W pełni rozumiem, koło mojego samochodu też raz stanął pies to musiałem sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)