Wpis z mikrobloga

#zwiazki #redpill #blackpill #tinder #seks #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #badoo

Po ponad miesiącu używania #tinder stwierdzam, że zaorali ją nawet dla chad-lite xDDD. Bez bulenia kasy nic nie da sie ugrać. Jestem 7/10 i 188cm wzrostu, siłownia, barbery, praca w IT i tak dalej.

Słuchajcie, wcześniej miałem tindera 3 lata temu. Zero problemów z zaliczaniem loszek chociaż nawet jak jest sie 7/10 to i tak sporo #!$%@? miałem, jakies krzywe akcje. Wracając. Zazwyczaj robiłem tak, że zakładałem konto i wpadało raz 200, raz 400, raz 300 par w miesiąc, po 2-3 tygodniach zaczynały wpadać już tylko 1-2 pary dziennie, mimo że dbałem o to by co jakiś czas zmieniać opis/zdjęcia, przesuwać ok 50% w prawo 50% w lewo żeby mieć wysoki ELO score to i tak zasięgi były ucinane. Ale był jeden prosty trick. Wystarczyło skasowac konto i założyć je za 3-4 dni i znowu był boost początkującego, który dawał te 200-400 par w miesiąc.

Robiłem więc prosty schemat:
- zakładałem nowe konto
- w tydzień-dwa nabijałem 200-400 par
- po odsianiu ghostingu, fejków, ukrytych grubasek, lewaczek itd z około 20 laskami przechodziłem na instagram
- zazwyczaj udawało sie umówić z około 10 laskami, 10 poleciało w kulki, klasyk
- po miesiąciu kasacja konta, odczekanie 3 dni, założenie od nowa

W ten sposób poznałem w pół roku z 50-60 lasek, wyszło troche ONS, FWB i udało się wejść w związek.

Obecnie wróciłem po kilku latach po rozstaniu i jest tragedia
- #!$%@? algorytmy weryfikujące
- przy jednocześnie olbrzymiej ilości botów i lasek reklamujących instagrama/only-fansa xD
- przy tych samych fotkach! I dbaniu o ELO score (ratio przesuwań lewo:prawo 50%:50%, regularna zmiana zdjęcia, opisu itd) udało mi sie dobić tylko do 100 par w tydzień a potem tylko 1-2 pary dziennie.
- 3/4 lasek to te same co widziałem 3 lata temu xDD
- po 2 tygodniach usunąłem konto, odczekałem 3-4 dni zakładam ponownie i z tymi samymi fotami uzbierałem w tydzień 10 par xDD a teraz już nic nie wpada

Teraz bez wydawania kilka tysięcy na boosty i platiunium nawet ja, chad lite, po jednym początkowym booście na start jestem udupiony xD A w życiu nie będę płacił za jakieś boosty. Mało tego - gdzieś na reddicie wyczytałem, ze teraz usuwają dane konta po 90 dniach xD Czyli początkowy boost gdzie nabija najwięcej par będziecie mieć zakładając konta co 90 dni xD

Żeby mieć regularnie te 100-200 par musicie mieć trzy karty SIM, trzy telefony i trzy rodzaje zdjęc, nie korzystać nigdy z tego samego WIFI, facebooka, numeru telefonu, zdjęć bo wam powiążą konta i obetną zasięgi xD No albo możecie zawsze wydać 2000-3000zł miesięcznie na platinium, boosty i inne pierdoły. Badoo, Facebook randki? Pary wpadają ale co z tego skoro takiego stężenia patusiar po zawodówkach i samotnych madeg w życiu nie widziałem.

Żeby było jeszcze ciekawiej, pogadałem z kumplem 8/10, trener personalny co ma #!$%@? instagrama 10k obserwujących i 43 4-matic sedan w leasingu i on ma podobnie, tyle że natrzaskał ponad 500 par w tydzień a potem 2-3 dziennie xD Nawet CHAD musi teraz bulić xD
  • 35
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Tinder jest już do zaorania, kompletnie i bezapelacyjnie, z 4 lata temu to nawet normik mógł coś ugrać

teraz to tam tylko chady o szczęce ostrej jak brzytwa albo hindusi 1,50 metra
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek ale teraz wyobraź sobie, że ktoś (czyt: ja) ma w miesiąc około 20 par. Połowa nie odpisuje kilka usunie parę a reszta 2 góra 3 osoby są monosylabowe. A jak ktoś faktycznie się stara to ms bombelka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zaorali ją nawet dla chad-lite


@nad__czlowiek: skoro uważasz się za chad-lite, to dlaczego nie podrywasz lasek na żywo? Tinder rzeczywiście już przestaje być użyteczny, ale laseczki nadal są responsive na uśmiech i miłe komplementy.
Spróbuj szczęścia w realnym świecie
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Ze wszelkich miejsc, gdzie można poznać drugą połówkę, to na Tinderze szło mi najgorzej (choć ruch był w teorii największy). Apka do zaorania, jest chyba już w fazie exit scamu - opinii nie poprawi, to ma na celu wydoić ostatnią złotówkę.
  • Odpowiedz
skoro uważasz się za chad-lite, to dlaczego nie podrywasz lasek na żywo? Tinder rzeczywiście już przestaje być użyteczny, ale laseczki nadal są responsive na uśmiech i miłe komplementy.

Spróbuj szczęścia w realnym świecie


@Tata_Kasi: taki z niego 7/10 jak z koziej dupy trąba. Polecam odwiedzić TrueRateMe na reddicie, szybko można się zdziwić, siódemka spada do 4,5 w mgnieniu oka. Można się zdołować co prawda, ale no cóż, jak mawiają tylko
Arboree - >skoro uważasz się za chad-lite, to dlaczego nie podrywasz lasek na żywo? T...

źródło: 028735686

Pobierz
  • Odpowiedz
poszedłeś grzebać w śmietniku to co się dziwisz?


@Utero: mordo ale czytasz ze zrozumieniem? Tinder te 3 lata temu nie był śmietnikiem jak byłeś normie++/chadlite 7/10 ponad 180cm to na spokojnie mogłeś dorwać resztki po chadzie i ugrać z 10 randek na miesiąc.

Tylko teraz sie to całkowicie #!$%@?ło, w 2024 tinder is dead. Widocznie facetów jest coraz coraz więcej, już pare lat temu mówili że na 1 faceta przypada
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: skoro uważasz się za chad-lite, to dlaczego nie podrywasz lasek na żywo? Tinder rzeczywiście już przestaje być użyteczny, ale laseczki nadal są responsive na uśmiech i miłe komplementy.

Spróbuj szczęścia w realnym świecie


@Tata_Kasi: a kto powiedział że nie podrywam na żywo?

Podrywam przez znajomych na domówkach gdy tylko jest taka opcja, ale w 90% przypadków są wiecznie te same osoby, raz na 3 miesiące poznam nową laske, która jest minimum 7/10 i nie ma tatuaży, nie pali petów i
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Ze wszelkich miejsc, gdzie można poznać drugą połówkę, to na Tinderze szło mi najgorzej (choć ruch był w teorii największy). Apka do zaorania, jest chyba już w fazie exit scamu - opinii nie poprawi, to ma na celu wydoić ostatnią złotówkę.


@bg_92: mi 3 lata temu szło właśnie nienajgorzej i wtedy naprawdę nie rozumiałem narzekania wykopków (no jak ktoś był 5/10 albo karzeł <180cm to sie dziwiłem
  • Odpowiedz
@TiniMini_pl: ja na Badoo jak mam jedną parę na tydzień to jest sukces, a z każdego lajka cieszę się jak głupi. Na szczęście da się tam pisać bez dopasowania.


@ChadLite: badoo to przecież zawsze był w ściek, w swoim peaku na tinderze gdy miałem te 400 par w miesiąc to na badoo miałem 30 z czego połowa to samotne matki xD

Na badoo to jest chyba z 50 facetów na 1 kobietę, ale tylu desperatek i bazylii to #!$%@? w życiu nie widziałem xD Czasami sie zastanawiam gdzie się to ukrywa wszystko bo sporo spaceruje i tak brzydkich ludzi na
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: to że by przeruchał to nie wątpię, dlatego właśnie jest siódemką, czyli wyraźnie powyżej przeciętnej. Nie oszukujmy się, tak nas jakoś dziwnie skonstuowano że nawet z badań genetycznych wychodzi że 40% mężczyzn w historii umarło bezpotomnie. Podejrzewam że kolejne 40% akurat przyfarciło bo kobietom opłacało się mieć opiekuna i dostarczyciela żywności, a tak naprawdę 20% mężczyzn było prawdziwie pożądanych.

80% mężczyzn jest uznawanych za nieatrakcyjnych, meanwhile 80% kobiet jest
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: tinder dla chad-lite'ów i tak zazwyczaj tak wyglądał, że mogłeś tam liczyć na laskę dwa oczka niżej

taki chad-lite 8/10 wyrywał dość łatwo loszkę 6/10, przeruchał parę razy i jak mu ciśnienie przeszło i wracało czyste myślenie to uznawał, że to nie materiał na żonę i znowu zostawał sam, stąd tam tyle związków trwających max kilka miesięcy

do okazjonalnego ruchania ujdzie, do związku nie ma na co liczyć
  • Odpowiedz