Wpis z mikrobloga

@Nytalith: są dwa rodzaje psów te szkolone i cała reszta,
tego szkolonego to mógłbyś zostawić z smyczą w pysku i sam za swój słupek do przywiązania by robił, na milimetr by się nie ruszył
a cała reszta to jak na obrazku.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: nie no, a ten koszyk który stoi niemyty przez pare mieście który wcześniej dotykało polowe żuli w okolicy jest czysty póki pies obok niego nie stoi XD mam wrażenie ze mamy czasu dobrobytu jeżeli dla kogoś jest problemem ze mały pies stoi w przedsionku sklepu obok koszyków XD
  • Odpowiedz
  • 12
@Nytalith: dlaczego?
są różne psy i właściciel jest decydującym elementem systemu, ktory robi tak, żeby nie stala sie krzywda psu, przechodniowi itd.

czemu przywiazanie psa do drzewa przed sklepem jest wg ciebie nueodpowiedzialne, skoro np. pies grzecznie czeka i sie nie stresuje?
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Raz widziałem jak ktoś odwiązał psa przy żabce i przywiązał go 50 metrów na kogoś podwórku. Ależ właścicielka skomlała jak go szukała przez te 30 sekundxD
  • Odpowiedz
Dunc


@pieknylowca: Odwiąż

Dawno dawno temu walczyłem z takimi osrańcami, którzy szli na zakupy i przed sklepami zostawiali psa ujadającego na 30/45 min bo trzeba na pocztę wejść, do mięsnego, spożywczego, papierniczego, warzywniaka i #!$%@?ć o wszystkim z każdym.
Codziennie pod oknami miałem ujadanie kilku psów
  • Odpowiedz