Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopchangelog

Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.

2. Wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych, między innymi większe wcięcia dla odpowiedzi na Mikroblogu, poprawiliśmy wyświetlanie plusujących, część akcji ukryliśmy - będą pojawiały się dopiero po najechaniu na wpis, co spowoduje, że widok zyska większą przejrzystość.

3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

Zanim wrócimy do kolejnych zadań, chcemy Wam podziękować. Cały czas kierujecie do nas swoje opinie i komentarze, dzielicie się feedbackiem, przesyłacie sugestie. Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy i Waszą chęć wspólnego tworzenia nowego Wykopu (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 152
@wykop: Michał, mam złe wieści.
Na portalu są ludzie, ktorzy wielokrotnie dodali twój profil do obserwowanych i popsuł im się przez to wykop.

Jak jesteś w gorących to nie ładują im się gorące. Jak napiszesz coś pod tagiem to nie ładuje im się strona tagu. Generalnie prawie nic im się nie wyświetla. Tylko tag #bialorus bo tam jeszcze nie pisałeś. Twój profil też im się nie ładuje i nie są w
No #!$%@? mnie niesamowicie ten wykop, zraz przyjadę tam do niego, jadę do tego poznania i naprawie wykop, będziecie mi wysyłać screeny postów do wiezienia, ale obiecuje, że naprawie wykop, dla satysfakcji. @wykop ty wiesz, ile ja mam znajomych tutaj, żeby pojechać i naprawić ten wykop? 5-10 osób chętnych, na pewno widziałeś znaleziska i plusowane posty na mikro pełne krytyki. Ludzie piszą co nie działa, ze chcą starego wykopu i starych funkcji,
Heekate - No #!$%@? mnie niesamowicie ten wykop, zraz przyjadę tam do niego, jadę do ...

źródło: rafonix

Pobierz
@wykop: Zmieńcie do cholery to zaciemnianie komentarzy na głównej! Jeśli komentarz ma 0 plusów i 1 minus, to nie jest to powód by od razu przypinać mu łatkę "gorszego" i go zaciemniać! Tak samo jak ma 100 plusów i 101 minusów, nie znaczy to, że ten komentarz jest niewarty uwagi. Naprawdę, wymyślcie coś lepszego niż downvotes > upvotes i zaciemniajcie komentarz, gdy rzeczywiście jest on mocno zaminusowany.
I na miłość boską
@wykop: Czemu po prostu nie zaakceptujecie swojej porażki i nie wykorzystacie tego co zrobił mireczek z #wykopthebeststyle ? Macie na dłoni podany styl na licencji CC - https://userstyles.world/style/8154/wykop-the-best-style - wystarczy tylko to zaimplementować, dodać creditsy i pewnie odpalić koledze jakieś skarpetki czy dyplom w nagrodę i już nagle macie frontend naprawiony i od razu część użytkowników wraca.

Potem tylko naprawić tagi i będzie się dało jakoś tutaj żyć.