Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ovdose

ovdose

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6740
  • Znaleziska 143
  • Mikroblog 6597
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
Cenwargh
Cenwargh
przedwczoraj, 16:39:30
  • 0
#pathofexile2

Gracie jeszcze?

  • Tak 42.1% (16)
  • Sporadycznie 21.1% (8)
  • Nie 26.3% (10)
  • Nawet nie startowalem 10.5% (4)

Oddanych głosów: 38

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose przedwczoraj, 16:53:54 via Wykop
  • 1
@Cenwargh: ok.2 tygodnie raz na pól roku to w sam raz, żeby się nie przejadło, tym bardziej, że jest jeszcze POE1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
11.06.2026, 05:46:26
  • 4
Divajny leżą na ulicy, wystarczy się po nie schylić.

Dla przykładu, wybieracie sobie jakiś fajny unikat który wiemy że jest grany, np hełm. Ja wybrałem ten bo go lubię Crown of Eyes Vermeil Circlet

Jak chcecie rolować amulety to pamiętajcie o quality i destylatach. Widzę na trade sporo zmarnowanych Astramentisów z +1 do all skilli bez instilu xd

Kupujecie
szmichal - Divajny leżą na ulicy, wystarczy się po nie schylić. 

Dla przykładu, wybi...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 11.06.2026, 05:56:43 via Wykop
  • 0
@szmichal: gdyby za divajny można było kupić krótszą kampanię, albo mniejsze mapy bez idiotycznych czekpointów to może nawet bym się bawił w hideout warriora, a tak to picrel
ovdose - @szmichal: gdyby za divajny można było kupić krótszą kampanię, albo mniejsze...

źródło: a214386ae58343576acd7ac2ac2e7ef15ac1c9362937007401999840127bedd0

Pobierz
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 09.06.2026, 19:19:46
  • 0
Czy istnieje jakaś opcja, która pozwala na zmianę zachowania klawisza alt przy przeglądaniu itemow? Chodzi mi o to, że jak przeglądam staty jednego przedmiotu z wciśniętym altem i przesunę kursor nad inny to muszę też wcisnąć alt jeszcze raz, bo inaczej cały czas mi wiszą dane z pierwszego itema. W poe1 domyślnie zmiany są dynamiczne
#pathofexile2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
08.06.2026, 05:35:47
  • 2
#pathofexile2 istotny fix
travq - #pathofexile2 istotny fix

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 08.06.2026, 05:38:15 via Wykop
  • 1
@travq: nareszcie naprawili Doryaniego
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 05.06.2026, 06:27:18
  • 0
Korzystacie z tego wbudowanego sprawdzania cen? Generalnie idea spoko, ale wolałbym trochę więcej opcji ustawić, żeby zmienić domyślne zakresy wyszukiwania. Póki co EE2 lepsze
#pathofexile2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
05.06.2026, 10:24:08 via Wykop
  • 0
@ovdose: no da się tylko sprawdzać ceny w miastach czy kryjówce więc lipa, EE lepsze. Chociaż czasem z tego korzystam żeby coś dokładniej sprawdzić
  • Odpowiedz
aleroc
aleroc
aleroc
05.06.2026, 12:24:20 via Android
  • 0
@ovdose: na konsoli to bajka qol, juz nie trzeba się odrywać żeby sprawdzic na PC
  • Odpowiedz
mirun1717
mirun1717
30.05.2026, 19:04:40
  • 10
#pathofexile #pathofexile2
ehhh, no dobrnąłem do tego 3 aktu i się odechciało dalej grać, kampania w poe2 to jednak katorga ;s
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 30.05.2026, 19:50:49 via Wykop
  • 5
@mirun1717: mam tak samo, dotarłem do mapek i musze odpocząć
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 29.05.2026, 06:33:11
  • 0
Grał ktoś na nowym patchu? Jak tam wrażenia? Opłaca się robić ekspedycje czy strata czasu?
#nomanssky
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 26.05.2026, 09:07:49
  • 13
GGG:
Wraz z premierą nowej aktualizacji Path of Exile 2 będzie dostępne za darmo przez trzy dni.
Europejskie serwery:
#pathofexile2
ovdose - GGG:
Wraz z premierą nowej aktualizacji Path of Exile 2 będzie dostępne za d...

źródło: ojczenasz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
26.05.2026, 09:49:33 via Wykop
  • 2
@szmichal: tak tak, dziwnym trafem tylko w poe sa takie problemy, ale to wina ISP graczy, a nie serwerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
daray89
daray89
26.05.2026, 12:42:54 via iOS
  • 0
@ovdose: jak przy poprzedniej lidze odpuszczę sobie pierwsze trzy dni dla świętego spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
15.05.2026, 07:45:43
  • 10
jesli to sie zisci to bedzie to peak komedii xD
#mecz #pilkanozna #realmadryt
coccolino_ - jesli to sie zisci to bedzie to peak komedii xD
#mecz #pilkanozna #realm...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-15 o 09.45.09

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 15.05.2026, 09:53:45 via Wykop
  • 1
@coccolino_: mam nadzieję, że tak i zacznie od wrzucenia paru granatów do szatni. Jose ma predyspozycje do tego, żeby chociaż zacząć przywracać ten zespół do normalności
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 24.04.2026, 05:52:40
  • 3
Jak to szło? "Kwiecień plecień, obuj ciepłe buty"?
#pogoda
ovdose - Jak to szło? "Kwiecień plecień, obuj ciepłe buty"?
#pogoda

źródło: zimno

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 11.04.2026, 07:25:40
  • 1
Próbował ktoś na tagu gauntleta? pochwalcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pathofexile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose
Autor
11.04.2026, 10:09:07 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: tak samo, cziluje sobie w ST i oglądam tylko kawałki streamów i kompilacje jak się inni męczą
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose
Autor
12.04.2026, 11:29:47 via Wykop
  • 1
@Nihilnovii: gratulacje za przejście kampanii, ja jak sobie pomyślę o Malachaiu i tych laserach to mi się odechciewa
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 28.03.2026, 12:34:39
  • 0
Jak ja żałuję, że wcześniej nie kupiłem tej mapy do czelendży. G---o mapa z gównianym lootem i prawie 20 divow
#pathofexile
ovdose - Jak ja żałuję, że wcześniej nie kupiłem tej mapy do czelendży. G---o mapa z ...

źródło: Dm

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tofian
tofian
28.03.2026, 12:58:01 via Wykop
  • 3
@ovdose: ja zawsze kupuję taktycznie na początku ligi jak jest tania xD
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
28.03.2026, 13:56:55 via Wykop
  • 0
@ovdose: zawsze w pierwsze kilka dni, dzięki temu place divine. Czasem kupuje nawet 4-5. Czysty zysk :)
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 13.03.2026, 06:37:38
  • 5
BINGO! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pathofexile
ovdose - BINGO! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pathofexile

źródło: PoeDDOS

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
13.03.2026, 08:39:23 via Wykop
  • 1
@ovdose: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zartos_Larpiarz - @ovdose: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
13.03.2026, 11:09:03 via Wykop
  • 1
@ovdose: "since the launch of 3.28" niezły żart od razu na wejściu xD
co ligę są problemy z EU serwerami
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 08.03.2026, 13:08:07
  • 0
Dostaliście coś ciekawego z tych skrzynek u dżina? Odnoszę wrażenie, że to są te same co regularne, w sensie w 99% nie ma nic
#pathofexile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
08.03.2026, 17:18:50 via Wykop
  • 2
@ovdose: @k__p wyglada na to, ze ta mechanika jest warta robienia tylko w przypadku juicowaniu innych mechanik na mapkach, sama w sobie jest słaba
  • Odpowiedz
Erlade
Erlade
Erlade
08.03.2026, 18:31:35 via Wykop
  • 0
@Marcines: Taaa, ja wchodzę do Mirage'a tylko zrobić dodatkowego Blighta i elo
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 07.03.2026, 11:08:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 07.03.2026, 10:42:08
  • 4
za dobrze było od rana już w--------a z instancji
#pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
07.03.2026, 10:45:59 via Android
  • 1
Ehh.. Wyłączyłem bo szkoda nerwów
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
07.03.2026, 10:48:43 via Wykop
  • 0
@ovdose: No niestety, koniec grania na razie, trzeba iść do biedry.
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 06.03.2026, 19:25:34
  • 3
wyjebka numer 1
#pathofexile
ovdose - wyjebka numer 1
#pathofexile

źródło: crash

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cenwargh
Cenwargh
06.03.2026, 19:34:03 via Wykop
  • 0
@ovdose: Też
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
06.03.2026, 19:47:32 via Wykop
  • 0
@ovdose: same xD
  • Odpowiedz
ovdose
ovdose 06.03.2026, 19:00:49
  • 2
LOGIN
#pathofexile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
12.02.2026, 05:09:07
  • 298
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ovdose
ovdose 12.02.2026, 06:27:12 via Wykop
  • 12
Przecież widać, że w te paste też ktoś zainwestował jakiś wysiłek intelektualny


@Flypho: xddd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking