Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopchangelog

Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.

2. Wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych, między innymi większe wcięcia dla odpowiedzi na Mikroblogu, poprawiliśmy wyświetlanie plusujących, część akcji ukryliśmy - będą pojawiały się dopiero po najechaniu na wpis, co spowoduje, że widok zyska większą przejrzystość.

3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

Zanim wrócimy do kolejnych zadań, chcemy Wam podziękować. Cały czas kierujecie do nas swoje opinie i komentarze, dzielicie się feedbackiem, przesyłacie sugestie. Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy i Waszą chęć wspólnego tworzenia nowego Wykopu (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 152
@wykop: ale ogarnijcie "odpowiedz" w aplikacji na androida tak aby się dało odpowiedzieć w jednym komentarzu kilku osobom naraz.

Bo jak się kliknie inną osobę, to całą zawartość odpowiedzi bez ostrzeżenia wywala w kosmos.

W starej apce po prostu dopisywało nick do odpowiedzi
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”

- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";


@wykop: kiedy w wymaganiu masz 7 poprawek wymienionych we wpisie, ale tylko 6 udało wam się dowieźć xD
@wykop: fajnie, że mimo tego całego hejtu działacie i wprowadzacie poprawki :) U siebie zauważyłem taki błąd, że utworzyłem sobie kategorię Changelog gdzie dodałem tag wykopchangelog. Kategoria niby jest, ale zawsze tam jest pusto :D
Na Mikroblogu zmieniliśmy


@wykop: zamiast zmieniać, zróbcie tak jak było, przecież macie szablony. Poza tym usuwanie komentarzy na mikro wciąż nie działa i pojawiły się minusy, o co tu chodzi? Robicie z mikro kopię sekcji komentarzy pod znaleziskami, to bez sensu.

Wypuściliśmy Android 5.0.2


@wykop: wciąż nie ma opcji oszczędzania danych, wyłączenia pobierania animacji i/lub obrazków. Co ciekawe na przeglądarce to jest, mimo że akurat tam nie jest to tak
@wykop
nadal nie przychodzą powiadomienia push jak ktoś mi napisze wiadomość.

nadal wykop nie pamięta, że byłem w gorących tylko przy przełączaniu wykopalisko, Mirko przenosi na android do karty najnowsze. i muszę się naklikac...
dodatkowo nadal brak zamiany wykopaliska i Mirko kolejnością.
@wykop: Przenieście 'obserwowane' między dzwoneczek powiadomień a ikonę profilu i tam też dodajcie czerwoną kropkę jako powiadomienie. Serio, po staremu to było 100000x lepiej... mam parę tagów pod którymi chcę się udzialać ale ciągle muszę to robić na siłę, krzyczeć jak przez kanion z nadzieją czy ktoś słyszy moje echo.