Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopchangelog

Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.

2. Wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych, między innymi większe wcięcia dla odpowiedzi na Mikroblogu, poprawiliśmy wyświetlanie plusujących, część akcji ukryliśmy - będą pojawiały się dopiero po najechaniu na wpis, co spowoduje, że widok zyska większą przejrzystość.

3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

Zanim wrócimy do kolejnych zadań, chcemy Wam podziękować. Cały czas kierujecie do nas swoje opinie i komentarze, dzielicie się feedbackiem, przesyłacie sugestie. Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy i Waszą chęć wspólnego tworzenia nowego Wykopu (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 152
@wykop
i jak wchodzę w swój profil/mikroblog/komentowane, to nie chce widzieć tylko postu do którego dałem komentarz, tylko swój wpis pod nim, ostatnio komentowałem białka i żeby sprawdzić moj komentarz to musiałem przewinąć 1000 komentarzy, przecież to jest chore
- URL działa już we wpisach i komentarzach;


@wykop: Gdzie niby jest ten url? Przecież jego brak właśnie rozwala Wam pewnie kwestię przenoszenia użytkownika do odpowiedzi na komentarz, zamiast do znaleziska/wpisu początkowego. I powiadomienia nie działają tak jak trzeba. Przez to nie da się też przejrzeć czyichś komentarzy na profilu etc. To nadal nie istnieje, a Wy piszecie, że problem rozwiązany xD
Pobierz Iudex - >- URL działa już we wpisach i komentarzach;

@wykop: Gdzie niby jest ten url...
źródło: Screenshot_48
Kiedy mogę spodziewać się, że wszystkie treści z moich obserwowanych tagów zaczną pojawiać się w obserwowanych? Póki co pojawia mi promil z tego co obserwuje (3-5 wpisy na dzień) przy ok. 450 obserwowanych tagach.
@wykop: ja sie pytam ile i komu placiliscie za rzekome testy, skoro takich podstaw nie wylapali. To jest zenujace dla kogokolwiek kto mial stycznosc z IT.
@wykop:
Czemu jak po lewej na tej nowej belce klikne "Obserwowane" i następnie "Tagi" to widzę tak mało wpisów? Mam obserwowane ponad 100 tagów, w tym niektóre typowo spamerskie, gdzie ruch nawet pomimo obecnej sytuacji jest dość znaczny, a po przejściu do tego widoku widzę jakieś 6-7 wpisów z ostatnich 24h.