Wpis z mikrobloga

Ludzie na tagach #blackpill #przegryw itd mówią, że #damskiprzegryw nie istnieje, że jako kobiety mamy o wiele więcej matchów, łatwiej nam o randki itd... Ale czy Wy wiecie jak to naprawdę wygląda? Robicie eksperymenty z 2-metrowymi umięśnionymi chadami żeby udowodnić swój punkt, to może pora spojrzeć z perspektywy drugiej strony?

Jako kobieta poniżej przeciętnej owszem możecie mieć dużo matchy (o ile lajkujecie też nieatrakcyjnych mężczyzn), ale sytuacja będzie identyczna jak do Waszej, czyli tragiczna. Matche to nieatrakcyjni kolesie, często napaleni i zboczeni, zawsze jakieś obleśne teksty. Jak już #!$%@?ę z kimś atrakcyjnym to albo jest przygłupem, albo jest fejkiem, albo mnie będzie zlewać. A nawet jak już jakiś atrakcyjny chłopak zwróci na nas uwagę to myślicie, że chce od nas czegoś więcej niż seksu? Nie - przyjdzie, będzie udawać zaangażowanego, wyrucha nas a potem kontakt się urywa. No super. Jeżeli myślicie że dziewczyny chcą czegoś takiego to jesteście w błędzie bo też potrzebujemy miłości, zaangażowania, ciepła drugiej osoby. A takie osoby nam również ciężko znaleźć.

Wasze życie to tiktok i instagram gdzie widzicie same "juleczki" 10/10 i myślicie, że tak wygląda każda dziewczyna. Nie, jest mnóstwo brzydkich kobiet, które się wstydzą pokazywać na mieście, a co dopiero na social mediach. Mówicie, że jakiś % mężczyzn jest ignorowany przez kobiety. To przypomnijcie sobie czasy szkoły. Każdy chłopak się podkochiwał w najładniejszych dziewczynach w klasie, każdy je zaczepiał, gadał z nimi. Nawet te stereotypowe przegrywy nie zwracały uwagi na takie jak ja tylko własnie te juleczki. Tylko oni często nie mieli odwagi je zaczepiać, zagadywać i nie okazywali tego, że się #!$%@?ą. A brzydkie dziewczyny tak jak mówiłam albo były ignorowane albo wyśmiewane przez ładniejsze koleżanki i przez kolesi.

Takie jak ja żyją w cieniu ładnych dziewczyn i jestem pewna że pamiętacie sporo takich przykładów ze szkoły. Dlatego jeżeli ktoś mi mówi że #damskiprzegryw nie istnieje to coś jest z nim nie tak. A jeżeli przegryw określacie przez to jak łatwo komuś zaruchać to nie mam do Was słów. Życie to nie tylko seks. A jeżeli dla Was seks jest wyznacznikiem wszystkiego to odkładajcie pieniądze i chodźcie sobie na divy, staniecie się wygrywami co nie?

Nie pozdrawiam xd

#zalesie #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #seks #rozowepaski
  • 141
@Vidella: Mhm, twierdzisz, że jak brzydki to od razu Janusz, spermiarz, niepiśmienny, analfabeta? Generalizujesz na starcie i się dziwisz, że jesteś sama. W dodatku co to za argument, że masz do wyboru tylko nieatrakcyjnych, nieciekawych lub atrakcyjnych ale tylko na ONS????? Najważniejsze jest to, że masz jakiś wybór, przegryw nie ma żadnego. Jak miałbym Cię poznać (huop 4/10), jak nawet nie odwzajemnisz mi lajka, bo widzisz we mnie brzydala? XD Juleczki
nawet jeżeli nie będzie to chłop o którym marzysz to nie będzie ta sama sytuacja co Typ 1,60, który nigdy nie znajdzie sobie kobiety by choć potrzymać za cycka.


@madap24488: jakby wokół ciebie kręciły się same grube, deformacje i kosciotrupy brzydkie, to też byś nie chciał i uważałbys sie dalej za przegrywa.

Brzydkie kobiety mają jakąś namiastkę adoratorów tylko dlatego że oni są zdesperowani żeby zaruchać. To nie jest żaden komplement.
Nie mieliby problemu stworzyć związek z więcej niż połową mijanych na ulicy kobiet (przynajmniej biorąc pod uwagę tylko wygląd), a kobiety to może jednego w klasie/na studiach/w biurze sobie wypatrzą, którym nie gardzą i z góry odrzucają >70% mężczyzn.


@Reretos: No bo kobiety chcą do czegoś więcej niż seks, a faceci przede wszystkim dla regularnego seksu. Dlatego to na facetów powinny być pociski, a nie ból dupy że kobiety mają duże
, który jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb, co też wpływa na twoją psychikę, pewność siebie i możesz zawsze po prostu się zabawić a


@krucjan: dla wielu ludzi nie jest - wystarczy poczytać facebook, instagram, tiktok jak są dyskusje w tym temacie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vidella: Damski przegryw nie istnieje i zostało to wielokrotnie udowodnione. Z punktu widzenia biologii nawet najbardziej szkaradna samica ma niemal 100% szans na reprodukcję. Cały wasz domniemany "przegryw" wynika tylko i wyłącznie z tego, że celujecie jedynie w top 10% najlepszych mężczyzn reszty nie traktując nawet jak ludzi. W kontekście budowania związków problem spermiarzy-desperatów rzeczywiście występuje, bo w większości są to obleśne półmózgi, ale oprócz nich jest cała masa zwykłych przeciętnych
To przypomnijcie sobie czasy szkoły. Każdy chłopak się podkochiwał w najładniejszych dziewczynach w klasie, każdy je zaczepiał, gadał z nimi. Nawet te stereotypowe przegrywy nie zwracały uwagi na takie jak ja tylko własnie te juleczki. Tylko oni często nie mieli odwagi je zaczepiać, zagadywać i nie okazywali tego, że się #!$%@?ą. A brzydkie dziewczyny tak jak mówiłam albo były ignorowane albo wyśmiewane przez ładniejsze koleżanki i przez kolesi.


@Vidella: fun fakt,