Wpis z mikrobloga

Z dedykacją dla wszystkich przeciwników karania za niepotwierdzone oskarżenia o gwałt: na zdjęciu Liam Allan, który w wieku 22 lat został oskarżony o gwałt przez swoją koleżankę. Został aresztowany na oczach sąsiadów, uwięziony i opisany z ogólnokrajowych brytyjskich mediach, gdzie każdy mógł zobaczyć jego twarz.

Po trzech dniach sąd go uniewinnił, bo obrona przedstawiła dowody świadczące o tym, że do gwałtu nie doszło: odtworzone wiadomości tekstowe z komputera oskarżającej kobiety. Jej tożsamość do dziś pozostaje ukryta, podczas gdy on jest znany w całym kraju. Kobieta nie zapłaciła z tytułu wyrządzonych krzywd ani funta i nie spędziła ani dnia w areszcie czy więzieniu. Według użytkowników takich jak @jtag, @CheSlaw, @rzuf22, @skitarii czy @Jakly - bardzo dobrze, bo nie powinna. W końcu istnieje sprawa, gdzie nienawidząca mężczyzn wykopowa prawica i lewica może podać sobie ręce.

#falszyweoskarzenie #lewackalogika #bekazprawakow #prawo #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz sildenafil - Z dedykacją dla wszystkich przeciwników karania za niepotwierdzone oskar...
źródło: comment_1673715175IZxKBZ793guMR9Mr7jCLRK.jpg
  • 139
@sildenafil: Jeżeli zostało udowodnione przed sądem, że do gwałtu nie doszło to z automatu udowodniono że doszło do pomówienia na podstawie tych samych dowodów.
@sildenafil piękne fikołki waćpan robisz. Nikt z wymienionych nie stwierdził, że to dobrze, wręcz przeciwnie. O ile dobrze pamiętam, to wszyscy wymienieni opowiadali się za pełną tajnościa tożsamości podejrzanego do czasu wyjaśnienia sprawy, za surowymi karami dla osób pomawiajacych o gwałt, oraz ujawniających dane osobowe podejrzanych.
@sildenafil: znowu będziesz postował swoje urojenia, przekręcał moje słowa i ignorował wszystko co pisze, bo nie zgadzam się na wynaturzenia, które proponujesz? Bo twoja propozycja to to samo tylko w drugą stronę. Stosowanie podwójnych standardów, tak samo jak chcą to robić feminazistki. Stosujesz identyczne schematy, robisz dokładnie to samo co one.

Powiedzmy sobie szczerze, twoim celem jest aby mniej mężczyzn były oskarżony o gwałt. Kosztem prawdziwych ofiar, gdzie faktyczny sprawca uniknie
@sildenafil:

A ja tam uważam że należy aresztować podejrzanego, ale nie karać od razu bez dowodów.

Jak sie potwierdzi to karać a jak nie to ukarać tego kto fałszywie oskarżył.

Aresztować po to by w razie gdyby się okazało że to prawda nie uciekł gdzieś za granicę czy zmienić tożsamość.
Po trzech dniach sąd go uniewinnił, bo obrona przedstawiła dowody świadczące o tym, że do gwałtu nie doszło: odtworzone wiadomości tekstowe z komputera oskarżającej kobiety. Jej tożsamość do dziś pozostaje ukryta, podczas gdy on jest znany w całym kraju. Kobieta nie zapłaciła z tytułu wyrządzonych krzywd ani funta i nie spędziła ani dnia w areszcie czy więzieniu. Według użytkowników takich jak @jtag, @CheSlaw, @rzuf22, @skitarii czy @Jakly - bardzo
Pobierz s.....i - > Po trzech dniach sąd go uniewinnił, bo obrona przedstawiła dowody świadcz...
źródło: comment_1673716684X4YsMioXguKYcxp5jlYmc4.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@sildenafil: Pisałem chyba wyraźnie o tym że jestem przeciwnikiem karania z automatu każdej kobiety kiedy faceta uniewinniono bo na to że kłamie potrzebne są DOWODY. A nie że jestem przeciwnikiem karania kłamstw kobiet w takich przypadkach. Noż k*rw@ mać, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem czy celowo manipulujesz moją wypowiedzią?

CELOWE KŁAMSTWO NALEŻY TAK SAMO UDOWODNIĆ, A NIE KAZAĆ KOMUŚ UDOWADNIAĆ SWOJĄ NIEWINNOŚĆ.

w przykładzie jaki tu podałeś sam napisałeś że
Powiedzmy sobie szczerze, twoim celem jest aby mniej mężczyzn były oskarżony o gwałt. Kosztem prawdziwych ofiar, gdzie faktyczny sprawca uniknie odpowiedzialności?


@rzuf22: Czy uważasz, że bardziej surowe kary dla osób, które bezpodstawnie oskarżają o gwałt są niepotrzebne, bo może to zniechęcić autentyczne ofiary przed składaniem zeznań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: @CheSlaw: to jest dokładnie to o czym piszę. @sildenafil stosuje podwójne standardy.

Aby skazać dobrego chłopaka, trzeba dowodów. Jak nie ma dowodów = niewinny.
Aby skazać k0bietę, dowodów nie trzeba, wystarczy, że chłop powie, że są fałszywe. Jak nie ma dowodów = winna.

Oczywiście jak każdy fanatyk, ignoruje wszelkie inne propozycje rozwiązania problemu. Czemu? Nie wiem, ale domyślam się, że dlatego, że nie godzą one w kobiety. Skrzętnie przemilcza
Czy uważasz, że bardziej surowe kary dla osób, które bezpodstawnie oskarżają o gwałt są niepotrzebne, bo może to zniechęcić autentyczne ofiary przed składaniem zeznań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pharos: Nie, sam proponowałem bardzo surowe kary dla osób, którym się udowodni składanie fałszywych zeznań. Ale OP oczywiście to zignorował, bo nie zgadzałem się na karanie osób, bez udowodnienia im winy.

Czy ty uważasz, że powinniśmy skazywać osoby bez
Czy uważasz, że bardziej surowe kary dla osób, które bezpodstawnie oskarżają o gwałt są niepotrzebne, bo może to zniechęcić autentyczne ofiary przed składaniem zeznań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pharos: przecież OP łże i tak naprawdę popiera skazywanie za fałszywe oskarżenia bez żadnych dowodów, za samo uniewinnienie oskarżonego, które może nastąpić równie dobrze wobec kogoś faktycznie winnego, jeśli nie ma twardych dowodów.

Wie, że jakby to napisał wprost,
@skitarii: Mam wrażenie, że ta dyskusja nie ma sensu. Wszyscy zgodzili się, że ofiary powinny być chronione. Jak i że dla wyrafinowanych kłamców składających fałszywe zeznania powinna być inna kwalifikacja czynu. Dla mnie temat zamknięty.
Mam wrażenie, że ta dyskusja nie ma sensu. Wszyscy zgodzili się, że ofiary powinny być chronione. Jak i że dla wyrafinowanych kłamców składających fałszywe zeznania powinna być inna kwalifikacja czynu. Dla mnie temat zamknięty.


@Pharos: dla ciebie i mnie temat może i jest zamknięty, ale nie dla @sildenafil który ma ból dupy, że ludzie nie popierają skazywania innych bez dowodów i dlatego stosuje tanie manipulacje jak w tym wpisie.

Swoją drogą