Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 19
238 694 + 33 = 238 727

Podjazdy wedle uznania i samopoczucia(czyli wpierdziel) Chcialem zrobic 7x5 minut. z założenia jechalem mocno i na pierwszym przegiałem.
Wpadła pr zyciowa mocy z 5minut 343w(5.3w/kg) czyli w teorii 125% progu . tętno srednie na lapie 5 minutowym 191bpm max 198bpm.

Niestety po tym wjeździe zostałem członkiem #wrakteam i kazda kolejna próba coraz nizej, by 5 wjazd zaliczyć tylko mocą średnia na progu i zakończyć trening by sie nie zrzygać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dawno tak srogiego wpierdzielu nie mialem.

#stacjonarnyrownik #rower #szosa #hiponaszosie

Skrypt
Pobierz Hipodups - 238 694 + 33 = 238 727

Podjazdy wedle uznania i samopoczucia(czyli wpierd...
źródło: comment_16736218142374Aw130CUjDsoKqKT7NK.jpg
  • 31
@OscarDeLaRenta: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panie, nie ucz się jezdzic po górach od plaskopolakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeździć jak emeryt? Toz to nie ma sensu. Sprobóję za jakieś 40 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parowczankreatyny:
jak najbardziej do zatrzymania. W ostatnią niedzielę np. asfalt mnie bardzo mocni zatrzymał. Dwa razy. Nawet kask i ubrania mu się podobaly
@Hipodups: pojadę w tym roku w te wasz #!$%@? w dupe góry.
Do tego z napędem 1x 50T na 11-28 i się zdziwicie XD

Aleeeee
I tak pewno będą komentarze: o jak mało w/kg jeździłeś na podjazdach reeeeee( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@TypowyXD: No nie wiem? Karkonoska? :)
A na poważnie Okolice Kowar, wjazd na Okraj bardzo fajny i powrot przez czechy. Gory sowie, Przej Jugowska tez przyjemne trasy, a i podjazdy na 20 minut się znajdą.
@Hipodups to kiedy? Dla rewanżu mogę oprowadzić po Beskidzie Śląskim i Śląsko - Morawskim, Równica, salmopol, kubalonka, Javorowy, Lysa Hora ( ͡º ͜ʖ͡º) bez warunku wyjazdu o 6 rano, jak co ( ͡° ͜ʖ ͡°)