Wpis z mikrobloga

@Gluptaki: znaczy wiadomo, musi sie jej podobać. a już w ogóle to było by zajebiście gdyby koleżanki zazdrościły.takze mirki szukać takich co bedą w was zakochane, reszta to tylko "biznes" i worki na nasienie.
@uszyk90: ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


@Rudy_Bigos_2: jak to nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja np. nienawidzę gór, kebsem nie pogardzę, na restauracje mi szkoda kasy, a domek w lesie brzmi intrygująco, jeszcze taki przy jeziorze to już w ogóle (ʘʘ
jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


@Rudy_Bigos_2: tak, i słuchasz wyłącznie muzyki poważnej, a z domu tylko w pełnym smokingu wychodzisz.
ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


@Rudy_Bigos_2: O #!$%@?, zarabiam 30k a z Hindusem z pobliskiego kebaba mówimy sobie "cześć" na ulicy. Nikt mi nic nie mówił jak odbierałem dyplom "człowieka z wyższych sfer", co teraz? xD
@uszyk90: Z drugiej strony ma prawo wprost napisać czego oczekuje, jeśli meirzy wysoko i ma jakis plan na siebie to nie możesz mieć jej za złe ,że ma podobne oczekiwania od swojego przyszłego partnera.
@howtowisnia Gdyby do tego doszła sama, to by umiała zobaczyć w innym człowieku coś innego, niż tylko pieniądze. To bananowa różowa dziewczynka z bogatego domu. Z tekstem o sferach już widać wielką próżność. Ja mam wujka, byłego już profesora Akademi Morskiej i jest, to człowiek wykształcony, który nie gardzi innymi ludźmi, jak to mają w zwyczaju ta "pseudointeligencja"
Pieniędzmi się klasy i poziomu nie kupi, można być miliarderem, a mentalnie wciąż być chłopem ze słomą z butów.


@buczubuczu: wypisz wymaluj pan Elon Musk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdaje sobie sprawe ze to sa jawne oczekiwania 90% kobiet, ale fakt ze ona to przedstawia w tak klarowny sposob nie swiadczy o niej dobrze


@uszyk90: To, że chce kogoś z podobnymi zarobkami to całkowicie ok, ale tekst "bądźmy z podobnych sfer" to jakieś xD Laska #!$%@?ąc dyżury zarabia podobnie co dobry hydraulik a obnosi się jakby co najmniej była na 'ty' z królem Karolem. Takie teksty możesz rzucać jak jesteś
@bronxxx: No i okej to jest Twoja opinia, ale co, jak chłop ma oczekiwania co do swojej laski to mam nadzieje, że reagujesz tak samo? Tekst z sferami jest faktycznie średni, ale każdy wie co laska ma na myśli, tak samo jak chłop może wymagać sobie ładnej cycatej laski, tak ona ma prawo wymagać kogoś kto zarabia podobnie do niej i jest kimś z jej "sfer", jeżeli uważasz, że oba zachowania
@uszyk90: A co myślałeś, że jak ktoś zarabia 15k to będzie z typem na kasie w biedronceXD? No nie.
Kobieta jest wykształcona z dobrej rodziny w tle pewnie jeszcze jakieś działki po rodzinie. Ona po prostu nie może wziąć byle kogo z przydziału, bo straci hajs i wypracowaną pozycję w dodatku wzmianka o sferach jest po to żeby nie trafić na alkoholika przegrywa. Ja też kiedyś podziękowałam typowi co zarabiał 10k
@bitcoholic: niby po prostu konkretnie napisane oczekiwania, ale teksty w stylu "badzmy z podobnych SFER", swiadcza moim zdaniem o wewnetrznej maleńkosci takiego czlowieka. Jesli bylaby żaba to najpewniej z tych jaskrawych i trujacych. Faceci faktycznie powinni sie mocno zastanowic czy chca czegos takiego..

@uszyk90 napisane w sposób beznadziejny ale muszę przyznać , że po wielu latach z moja różową i spotkaniu wielu innych kobiet, często mądrych inteligentnych ale pochodzących z prostych