Wpis z mikrobloga

ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach

Kobieta szuka podobnej sobie osoby - i ma do tego prawo. Jak nie znajdzie to obnizy standardy, jak nie to bedzie sama. Zycie


@Rudy_Bigos_2: Ale ona pisze o statusie społecznym, czyli nie wzięłaby np. obrotnego spawacza, który pewnie zarabia więcej niż ona jako lekarz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@uszyk90: ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


@Rudy_Bigos_2: Ten gość zarabia 30884zł na minutę i stoi sobie w kolejce po bułe.
Nawet nie wiesz ile osób zarabiających dobre siano żre kebsy, maczka czy inne fast foody i nie chodzą do restauracji jak instagramerki.

Co to w ogóle za biedacki
Pobierz KCPR - > @uszyk90: ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzi...
źródło: comment_1673450701yXSutGWcBytJXlnfpdWfo2.jpg
@Rudy_Bigos_2: Ej, ale ja zarabiam 15k i chodzę na kebsa. A domki w lesie uwielbiam! (W zasadzie dużo bardziej lubię nocleg w schronisku i wyjście w góry, niż hotel z basenem i smażenie się na plaży (tzn pare dni smażenia jest fajne, ale bez przesady))
@Rudy_Bigos_2 Co ty dupisz za fleki? Mój dobry ziomek zarabia blisko 20 klocków i normalnie #!$%@? nie raz kebsa i zapije go żuberkiem. To, że masz dużo siana nie oznacza od razu, że musisz być super fancy i mieć znajomych i partnera, którzy też tyle zarabiają. Pieniądze często zmieniają ludzi w buraków czego ta laska jest przykładem.
@bitcoholic: napisane rzeczywiście z ogromnym nadęciem i to odrzuca najbardziej, ale ideę rozumiem. Jeżeli ktoś doszedł do pieniędzy to normalne, że chce mieć koło siebie równie ambitną osobę, która nie będzie torpedowała każdego droższego pomysłu. Nie ma co udawać - podobny status materialny bardzo ułatwia związek.
@bitcoholic: Tylko zaznaczę że praca jako lekarz po 300 godzin miesięcznie z weekendami i dostanie 20tys. na rękę nie oznacza że się jest z wyższych sfer, tylko robakiem od #!$%@? xD
- jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


@Rudy_Bigos_2: X #!$%@? D co ma jedno do drugiego?
Zarabiam nawet wiecej, a dobrego kebsa zawsze milo #!$%@?. Wakacje po taniosci tez jak najbardziej, czemu nie? Objazdowka z plecakiem to najlepsze co moze byc. Myslisz, ze wszyscy mają tak #!$%@? priorytety i mogą je w koncu realizowac jak
@heniek_8

@uszyk90: poczułeś tak, bo jesteś z niższej sfery, gdybyś był ze sfery 100k to byś apel "badzmy z podobnych SFER" odczytał ze wzruszeniem rąk i bez urazy "no cóż, nie jesteśmy tacy sami, życzę powodzenia"

Ja zarabiam sporo więcej od niej i nigdy bym się z kimś takim nie umówił xD. #!$%@? mnie obchodzi ile kobieta zarabia.
ilu jest takich gości 5-10% może. I po co komuś takiemu taka boss beach 28 letnia. Lepiej sobie wziac spokojną mniej wyszczekaną i MŁODSZĄ( ͡º ͜ʖ͡º) Także pewnie znajdzie kogos ale to będzie gość 40+


@Frankyyfrank: No nie wiem. Wolałbym ogarniętą 28-letnią niż 24-letnią, która póki co #!$%@? w życiu osiągnęła i ma, a Ty robisz za sponsora albo siedzisz na dupie, bo nie ma hajsu