Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: ojojojoj jak się wykopki posrały, ze ktoś kto ma ambicje i jest wykształcony, śmie śmieć nie chcieć wiązać się z wykopiem w butach z ccc.

Ludzie tutaj są tak odklejeni od rzeczywistości, ze zastanawiam się czy wgl wychodzą z domu i maja jakiekolwiek relacje z innymi ludźmi.
Wy naprawdę nie rozumiecie tego, ze styl i poziom życia dla przykładu takiej dupy, trochę jednak różni się od stylu życia wykopka w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bitcoholic: Z jednej strony rozumiem i szanuje, z drugiej bawi mnie to ze kobieta jak zarabia duzo to chce zeby facet zarabial duzo, normalne.
A co jak kobieta gowno zarabia? Tez chce zeby facet zarabial duzo xD I mysle ze stad komizm tej calej sytuacji, nizeli z samej checi do poznania kogos na podobnym poziomie finansowym. Oczywiscie gdy informatyk15k szuka rozowej podobnie zarabiajacej to juz seksista i wgl, ot to caly
@bitcoholic: Trochę fejkiem śmierdoli. Trochę czasu spędziłem na Tinderu i nie widziałem nigdy tak rozudowanego opisu u kobiet. A jak już był to na pewno nie w tak pretensjonalnym tonie, bardzie typu" lubię seriale i proseco"

A nawet jeśli się zdarzył taki przypadek to nie widzę nic złego w tym że ktoś ma wymagania, każdy ma

Więc na tak 90% uważam że to fejk
ojojojoj jak się wykopki posrały, ze ktoś kto ma ambicje i jest wykształcony, śmie śmieć nie chcieć wiązać się z wykopiem w butach z ccc.


Ludzie tutaj są tak odklejeni od rzeczywistości, ze zastanawiam się czy wgl wychodzą z domu i maja jakiekolwiek relacje z innymi ludźmi.

Wy naprawdę nie rozumiecie tego, ze styl i poziom życia dla przykładu takiej dupy, trochę jednak różni się od stylu życia wykopka w butach z