Wpis z mikrobloga

@nobrain: nie, emotek używamy do wyrażania emocji. Mrugnięte oczko na końcu zdania nie oznacza od razu, że jest to żart, ale nie wnikam w twoją interpretację.
Każdy facet powinien robić takie testy dla zasady, żeby ten temat przestał być tematem tabu. Trzeba uczynić z tego normę. Moja partnerka wie, że takie testy będą zrobione i nie chodzi w ogóle o nią czy brak zaufania do niej, a o generalną zasadę zgodnie z którą chcę by moje ojcostwo było potwierdzone medycznie, bo jest to coś, co ma poważne konsekwencje życiowe i prawne, a oprócz tego swoimi indywidualnymi działaniami chcę
@nadmuchane_jaja: Nieźle trzeba być zezwierzęconym, żeby na pisać taki wysryw, one nie ma ją za grosz godności ( _) Takie testy powinny być robione obligatoryjnie, zaraz po porodzie. Ale by się puszczalskie szmaty zaczęły wydzierać na fejsiku...
@AlienFromWenus: a ty mu ufasz na tyle by nie przeglądać mu telefonu, nie zadawać głupich pytań z kim pisze, gdzie był, co robił? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W normalnym związku o brak zaufania trzeba się postarać, więc jeśli dojdzie do sytuacji, gdzie będzie chciał zrobić testy na ojcostwo, to raczej będzie ku temu dobry powód, i myślę, że będzie miał #!$%@? w twój późniejszy brak wsparcia, zresztą
@V3ntu: Rzekomy brak zaufania to częsty argument ze strony kobiet, mający charakter manipulacji. Nie należy się nim przejmować i robić swoje. A najlepiej tematy takie jak testy na ojcostwo czy intercyza poruszać stosunkowo wcześnie - jest to świetny filtr pozwalający na odsianie kobiet mających potencjalnie złe zamiary lub traktujące faceta jak dostarczyciela zasobów. A chyba lepiej być samemu niż z taką kobietą. Warto nie używać argumentów indywidualnych, a np. moralnych/ideologicznych, że