Wpis z mikrobloga

Każdy facet powinien robić takie testy dla zasady, żeby ten temat przestał być tematem tabu. Trzeba uczynić z tego normę. Moja partnerka wie, że takie testy będą zrobione i nie chodzi w ogóle o nią czy brak zaufania do niej, a o generalną zasadę zgodnie z którą chcę by moje ojcostwo było potwierdzone medycznie, bo jest to coś, co ma poważne konsekwencje życiowe i prawne, a oprócz tego swoimi indywidualnymi działaniami chcę
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: I słusznie. Mądre i uczciwe kobiety to rozumieją. Bo tak naprawdę nie ma sensownych powodów, niewynikających ze złej woli, by się temu sprzeciwiać. W interesie nas wszystkich uczciwych ludzi powinno być to, żeby wyrugować takie patologie jak wrabianie kogoś w nieswoje dziecko. Te kobiety, które teraz mają poczucie, że ktoś robi coś wbrew nim albo im nie ufa, będą może kiedyś miały syna i wtedy percepcja im się zmieni. Tu
  • Odpowiedz
Jeżeli mam poświęcać czemuś całe życie to wole mieć pewność ze dziecko jest moje! Dlaczego w banku jak bierzesz kredyt musisz pokazać dowód osobisty? Czemu nie mogą ci po prostu zaufać?! Mało było przypadków ze pomyliło się w szpitalu i dzieci zamienili? Kobiecie nie powinno się nigdy ufać bezgranicznie. KONIEC TEMATU wsadźcie sobie te bajki o miłości w dupe elo
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: ciekawe co by powiedziała w przypadku, gdy w #!$%@? bogaty typ ją zostawia i żyje sobie w tym samym mieście jak gdyby nikt, a ona nie ma dowodu że to ojciec i jak tu sąd ma dac wysokie alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie widzę tam ziarno RiGCZu.

Nie jesteśmy niewolnikami instynktu, geny to sprawa drugorzędna. To kim jesteśmy to realnie kwestia wychowania.

Czy dziecko pary adoptującej je automatycznie nakazuje komukolwiek współczuć? Tylko prostak by to zrobił.
  • Odpowiedz