Wpis z mikrobloga

liczy się kto wychowuje


Warto przy tym pamiętać, że urodzenie gówniaka i umożliwienie mu przeżycia nie jest równoznaczne z wychowywaniem ¯\_(ツ)_/¯
@pevka:

Nigdy nikomu nie ufam na 100% ale litości, nie jestem debilką żeby czyjeś prywatne rozmowy przeglądać i wypytywać o głupoty, nie mierz mnie swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I właśnie dlatego bym się obraziła, bo niebieski to powinien mnie znać i wiedzieć do czego jestem zdolna a do czego nie. Ja z nim nie mam takich problemów, więc hipokryzją byłoby gdyby on jednak miał jakieś
@AlienFromWenus: dobrze gadasz, jedyna dziewczyna która ciągle miała paranoję żeby mi sprawdzać różne rzeczy jak nie widzę, sama mi przyprawiła rogi, poczym sama mi o tym powiedziała niechcacy na drugi dzień, a jako że nie skumała to zaczęła się wydzierać że niby jej przyjaciółka ją wsypała. nie była demonem intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to sam musiałby za nie płacić


@AlienFromWenus: xD

W badaniu na ojcostwo, cena może być uwarunkowana także tym, czy badanie zleca sąd, czy wykonujemy je prywatnie. Zwykle koszty wahają się od 500 do nawet 2000 zł. Różnica może wynikać z konieczności zachowania odpowiednich procedur i dostarczenia dodatkowej opinii. Opłaty związane z testem na ojcostwo w niektórych możesz laboratoriach rozłożyć na raty.


500-2000 PLN. Faktycznie majątek - zwłaszcza jak się myśli o
@nadmuchane_jaja: testy na ojcostwo powinny być obowiązkowe. Bez zrobienia testu na ojcostwo w ogóle nie powinno być mowy o jakichkolwiek alimentach


@Julka_ACAB_BLM no to przecież można zrobić test na ojcostwo, a to, że sąd ma w dupie czy to twoje dziecko czy nie to już inna sprawa, alimenty i tak ty będziesz płacił. Czyste #!$%@?ństwo.
500-2000 PLN.


@MrGalosh:

Ciebie to chyba dalej karmią przez butelkę. Wiesz ile kosztuje remont, utrzymanie domu, rozbudowa domu, kupno samochodu, zdrowa dieta i do tego utrzymanie dziecka? Czasem takie 500zl w miesiącu to być albo nie być.
Czasem takie 500zl w miesiącu to być albo nie być.


@AlienFromWenus: jeżeli dla kogoś 500 zł to być albo nie być, to decydowanie się na dziecko nie jest najrozsądniejszą decyzją ¯\_(ツ)_/¯

Bo to nie "500 zł w miesiącu". To 500 zł jednokrotnego wydatku. Oszczędności, poduszka finansowa, tego typu terminy coś Ci mówią?

Wiesz ile kosztuje remont, utrzymanie domu, rozbudowa domu, kupno samochodu, zdrowa dieta i do tego utrzymanie dziecka?


@AlienFromWenus: