Wpis z mikrobloga

Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Moja matka, siotra mają LPG i radzą sobie bez problemu z tankowaniem xD Ja też miałem auto z LPG i bez problemu sobie radziłem bo to jest absurdalnie proste, wtykasz pistolet, naciskasz matlową rączkę aż pstryknie, naciskasz guzik żeby leciał gaz i tyle xD A chłop opisuje jakby to nie wiadomo jaka kosmiczna technologia była xD
#motoryzacja #lpg
AquilaTimere - Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz...

źródło: comment_1673328010eFh8n2BccELMGXa6hZkzaZ.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barteqckz: ale wiesz, że nie w każdym aucie się da? Mi gaz zakładał znajomy i powiedział wprost, że niby da się pod klapką, ale w puncie nie poleca bo coś tam i poszło na zderzak. Zresztą nie spotkałem jeszcze punta, które ma wlew koło wlewu paliwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@aegypius: No to było jeszcze pomarańczowe, bez różnicy bo to też wykroczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie chciało się hamować bo Daihatsu znowu by się rozpędzało trzy dni. No ale małe japończyki najlepsze bo "przecież nie ma sensu jeździć szybko" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Słaby ma mental i co chwilę toczy wojenki z widzami zamiast to olać
  • Odpowiedz
Gaz bierze się z sieci.


@kaaban: xDDDDD nie w każdym bloku masz instalacje gazowe. wyjrzyj może trochę dalej niż za swoją zapierdzianą piwnice

@FoxX21: Jak nie masz gazu z sieci to go nie używasz. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
Jak nie masz gazu z sieci to go nie używasz


@kaaban: to czego wtedy używać? gazu z butli i normalnie gotować jak człowiek. nie w każdym bloku też masz dostęp do 3 faz, aby mieć kuchenkę indukcyjną
  • Odpowiedz
Zdanie o względnym rozsądku wziąłem stąd, że w jego filmach nie ma płatnych reklam.


@Jin: o naiwny xDDD złomnik to synonim megalomanii. Napisz coś głupiego w komentarzu to będzie to wypominał przez 2 miesiące jakim jesteś debilem. Napisz merytoryczną krytykę i komentarz do błędów które powiedział na filmie to cię oleje
  • Odpowiedz
@AquilaTimere ja mam lpg i tankuje głównie na dwóch tych samych stacjach, ale jak trafiłem na jakiegoś no name to nie potrafiłem zamocować pistoletu, musiała przyjść dziewczyna zza lady i mi to zrobić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz