Wpis z mikrobloga

Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Moja matka, siotra mają LPG i radzą sobie bez problemu z tankowaniem xD Ja też miałem auto z LPG i bez problemu sobie radziłem bo to jest absurdalnie proste, wtykasz pistolet, naciskasz matlową rączkę aż pstryknie, naciskasz guzik żeby leciał gaz i tyle xD A chłop opisuje jakby to nie wiadomo jaka kosmiczna technologia była xD
#motoryzacja #lpg
Pobierz AquilaTimere - Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz...
źródło: comment_1673328010eFh8n2BccELMGXa6hZkzaZ.jpg
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@VanTTool: przecież Złomnik opowiada farmazony. Jak obejrzałem filmik z trabantem 1.1 to podziękuję za jego super widzę. Myśli, że cały silnik jest z VW tak naprawdę nawet na pokrywie zaworów jest znaczek IFA w danym egzemplarzy ktoś z VW przykręcił. Nie wspomniał, że silnik ma skrzynie biegów stworzoną we współpracy Czechosłowacji z NRD. o tym iż reszta podzespołów była inna niż VW inny rozrusznik i alternator czy aparat zapłonowy gdzie na
@Lardor: Nie mogę się nie zgodzić. Często pomija też szczegóły charakterystyczne dla danego pojazdu, nie wnika, olewa. Negatywnie nastawiony do jakiejkolwiek krytyki w komentarzach. Nawet jak ktoś tylko wyjaśni to co pominął.
Wolę już obejrzeć m.in. Doug DeMuro, który słynie z omawiania "quirks and features" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@George_Liquor: u zlomnika zauważyłem, że jak nie lubi danego modelu samochodu będzie omawiał tylko wady pomijając zalety w trabancie szukał wad na siłę a nie czepiał się tych co są za to w fiacie cinquecento tylko same pozytywy. Dla tego szkoda go oglądać, bo z recenzją samochodu ma to mało wspólnego. Szanuję cudzą opinie ale skoro się bierze to recenzji to fajnie zrobić to rzetelnie.