Wpis z mikrobloga

Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Moja matka, siotra mają LPG i radzą sobie bez problemu z tankowaniem xD Ja też miałem auto z LPG i bez problemu sobie radziłem bo to jest absurdalnie proste, wtykasz pistolet, naciskasz matlową rączkę aż pstryknie, naciskasz guzik żeby leciał gaz i tyle xD A chłop opisuje jakby to nie wiadomo jaka kosmiczna technologia była xD
#motoryzacja #lpg
Pobierz AquilaTimere - Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz...
źródło: comment_1673328010eFh8n2BccELMGXa6hZkzaZ.jpg
  • 83
ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości


@AquilaTimere: Piszą o niczym (czy raczej o wymyślanych przez siebie problemach) już od dawna i nie jest to tylko moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakiś czas temu udzielałem się tam w komentarzach, ale po tym, gdy skrytykowałem coś dotyczącego pewnej marki, po czym nastąpił na mnie zmasowany atak jakichś dziwnych kont, z którymi nigdy wcześniej nie rozmawiałem, a które
@AquilaTimere: Pewnie że to proste - gorzej jak ktoś ma wlew zamontowany na zderzaku i chce tankować jak korek jest cały ubrudzony i wtedy prosi obsługę żeby rączek nie ubrudzić - a wystarczyło 150 zł dopłacić i mieć wlew jak człowiek pod klapką koło wlewu paliwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AquilaTimere: Oni piszą na siłę, żeby wierszówkę wyrobić. Rozumiem kobieta po zakupie auta z LPG nie umie obsłużyć pistoletu. Facet przy pierwszym tankowaniu prosi obsługę o pomoc. Każdy kogo widzę przy dystrybutorze LPG tankuje sam. Pamiętam, że czasem obsługa nie wyzerowała licznika więc trzeba było nacisnąć dzwonek. I tyle.
@barteqckz: Nie w każdym aucie da się zamontować koło wlewu paliwa...
Spotkałem się też kiedyś z sytuacją, że gość miał pod dziwnym kątem ten wlew gazu i zwykle musiał robić kilka podejść do podczepinia pistoletu ( ͡° ʖ̯ ͡°)