Wpis z mikrobloga

Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Moja matka, siotra mają LPG i radzą sobie bez problemu z tankowaniem xD Ja też miałem auto z LPG i bez problemu sobie radziłem bo to jest absurdalnie proste, wtykasz pistolet, naciskasz matlową rączkę aż pstryknie, naciskasz guzik żeby leciał gaz i tyle xD A chłop opisuje jakby to nie wiadomo jaka kosmiczna technologia była xD
#motoryzacja #lpg
Pobierz AquilaTimere - Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz...
źródło: comment_1673328010eFh8n2BccELMGXa6hZkzaZ.jpg
  • 83
@AquilaTimere: Ja ostatnio czekałem nie wiem ile czasu pod dystrybutorem aż ktoś zatankuje mi LPG xD
Nie miałem pojęcia, że zmieniły się przepisy w tej kwestii i można samemu.
Kiedyś można było zgarnąć #!$%@? nawet za zbytnie zbliżanie się do dystrybutora. No i ludzie odpowiadali historię jak to gaz poodmrazal ludzia ręce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZlodziejBilonownic: mam najtańsze auto z rodziny, a każdy ma LPG i u mnie najłatwiej wchodzi pistolet bo wlew mam przy benzynie, wszystko zależy od miejsca wlewu i pewnie spasowania elementów przy wlewie. Jednak ciężej wkłada się pistolet gdy zderzak cały się zagina xD, niż podczas wkładania do wlewu gdzie wszystkie elementy nie mają szansy się ruszyć.
@lubie-kasztany:

Nigdy go nie czytałem. Na SW nie wchodzę (nie spodziewałem się, że on publikuje na takim syfie) z FB nie korzystam. Zdanie o względnym rozsądku wziąłem stąd, że w jego filmach nie ma płatnych reklam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AquilaTimere:

"dziennikarze" spidersweb są upośledzeni,


To złomnik. Jakiś czas temu żalił się, że nie potrafi założyć ramki na tablicę rejestracyjną. Teraz na swoim kanale na YouTube wyzywa ludzi od daltonistów, bo na nagraniu widać jak dojeżdża do skrzyżowania, na którym już jakiś czas świeci się pomarańczowe, a ludzie piszą, że przejechał na czerwonym (pewnie było już czerwone, tyle że uciął ujęcie w ostatnim momencie).
Ciota i płaczek
@barteqckz: ja mam u siebie dokręcaną przejściówkę koło wlewu paliwa, jak dla mnie to dość #!$%@? rozwiązanie patrząc z perspektywy czasu, jedyny plus że nie widać że jest lpg w aucie a tak to wolałbym w zderzaku korek, zwłaszcza że mam ibizę w której akurat seryjnie dawali taką plastikową nielakierowaną dokładkę zderzaka i bardzo łatwo tam ukryć korek na pierwszy rzut oka
@AquilaTimere pamiętam jak 12 lat temu podczas tankowania mojej calibry podtlenkiem LPG wystrzeliło mi wąż, który zaczął #!$%@?ć węgorza. Miałem takiego zonka, że minęło kilkadziesiąt minut, aż ogarnąłem, gdzie jest blokada awaryjna, bo puszczenie guzika nic nie dało xD