Wpis z mikrobloga

  • 6
@Rocky_Zuma_Skye:

@n0cniarz: Zagrałem na Xbox Series X po wszystkich łatkach. Rozumiem rozgoryczenie wielu, rozumiem że są tam wkurzające błędy, że wycięli w #!$%@? zawartości itp. itd., ale nie oszukujmy się - ta gra jest zajebista, ma ciężką, niepokojącą fabułę, zadaje trudne pytania. Dla mnie świetna rozrywka i czekam bardzo na dodatek.

@Rocky_Zuma_Skye: to samo ziomek, wczoraj pobrałem aktualizacje. Dziś od 13 lecę do wieczora od nowa i wykorzystam zajebiście
@Forneusmarou: Sporo rzeczy dopowiedzieli sobie ludzie, ze w grze się pojawia. Nie śledziłem co się miało w grze pojawić, nie przeglądałem każdej zapowiedzi - nie poczułem się w żaden sposób oszukany. Grając w to co dostałem bawiłem się dobrze i do tego odnoszę się w tym wpisie.

Czy gdyby dodali wszystko bawiłbym się lepiej? Pewnie tak. Czy bez tego bawiłem się zle? Oczywiście ze nie.

Także nie gadaj mi tu o
asunez - @Forneusmarou: Sporo rzeczy dopowiedzieli sobie ludzie, ze w grze się pojawi...

źródło: comment_1673080573tgqn1Jgg5SnKO8urg4C4ZO.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asunez: Dokładnie, gra jest mega dobra i nie słuchaj malkontentów. Chyba, ze grasz na przedpotopowym ps4 to dla miłośników 20fps ewentualnie.

@dioxxx: ktos te grę wydał na to ps4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@n0cniarz: Zagrałem na Xbox Series X po wszystkich łatkach. Rozumiem rozgoryczenie wielu, rozumiem że są tam wkurzające błędy, że wycięli w #!$%@? zawartości itp. itd., ale nie oszukujmy się - ta gra jest zajebista, ma ciężką, niepokojącą fabułę, zadaje trudne pytania. Dla mnie świetna rozrywka i czekam bardzo na dodatek.

@Rocky_Zuma_Skye: fabuła to tylko jedna składowa gry. Mnie od zagrania w to odrzuca przede wszystkim świadomość, jak bardzo CDPR nakłamał
@n0cniarz na pewno dla mnie lepsza od elden ringa i innych soulslike'ow które mają "sugestywną" fabułę.

Gra ma świetną fabułę, cudny świat, mega satysfakcjonująca walkę, cudny soundtrack. Czego chcieć więcej?
ktos te grę wydał na to ps4


@Shatter: przeciez wiadomo kto i wiadomo dlaczego, jak masz 10x wiecej sprzedanych ps4 niz ps5 to co mieli zrobic? Nie zarobic pieniedzy? XD
@T0pi5: Ale ja nie napisałem ze nie było żadnego buga - tylko ze żaden nie uniemożliwił mi dalszej gry. W najgorszym przypadku musiałem wczytać save sprzed kilku sekund ¯\_(ツ)_/¯

Czyli ogólnie nic ponad to co w innych grach AAA - AC Valhalla potrafi mi randomowo wyjść do pulpitu, RDR2 muszę odpalać z benchmarkiem 7zipa bo mój proc jest za szybki (xD), Spiderman Remastered regularnie się crashowal. Z tych wszystkich gier to
Dla mnie obecnie (przeszedłem w wakacje) jedna z najlepszych RPG w jakie grałem. Po patchach chodzi bez błędów, ma genialny klimat, grafikę, fabułę, zadania się nie nudzą. Naprawdę, gierka poezja.
@asunez: ale co mi porownujesz do jakiegos gowna aaa na podobnym poziomie, w ktore nikt normalny nie gra xD CP jest jak wiedzmin 3. Dla niedzielnego gracza co zagral w 5 gier na krzyz to faktycznie super gra, bo wszystko sie samo klika i jakas fabula jest, ale dla kogos kto gra w gry regularnie to lepiej wyjdzie kupienie jakiegos indyka za 3 dychy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie śledziłem co się miało w grze pojawić, nie przeglądałem każdej zapowiedzi - nie poczułem się w żaden sposób oszukany.

@asunez: xD czyli jak ciebie nie interesowało, co obiecali, to znaczy, że nie złamali słowa. Brawo, genialna logika