Wpis z mikrobloga

@n0cniarz: ok aoe wiesz niedawno zmieniłem kompa poprzedni lapek byl z 2009 i chciałbym jednak sam się przekonać co to za szajs, nadrabiam zaległosci z gta v ale to juz e sumie star gra. Jakies pomysły w co zagrać zeby wycisnąć z rtx 3060 maksa i poczuć te przeskok o lata świetlne? Musixto byc gra w którą mozna pograć chwilke godzinkę bo przy robocie nie ma czasu na siedzenie csly dzień
Jakies pomysły w co zagrać zeby wycisnąć z rtx 3060 maksa i poczuć te przeskok o lata świetlne? Musixto byc gra w którą mozna pograć chwilke godzinkę bo przy robocie nie ma czasu na siedzenie csly dzień i docenianie jakiejś strategii


@waters: The Quarry, Stray, może Dying Light 2. Te gierki mają fajną grafikę.
@waters: Nie słuchaj marud i ogrywaj spokojnie. Grałem na patchu 1.6 i wszystko śmiga, nie było żadnych bugów, które popsułyby grę - co prawda dalej nie dodali sporo rzeczy, które miały być w grze, ale nie mniej to co jest też jest fajne :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@n0cniarz: Zagrałem na Xbox Series X po wszystkich łatkach. Rozumiem rozgoryczenie wielu, rozumiem że są tam wkurzające błędy, że wycięli w #!$%@? zawartości itp. itd., ale nie oszukujmy się - ta gra jest zajebista, ma ciężką, niepokojącą fabułę, zadaje trudne pytania. Dla mnie świetna rozrywka i czekam bardzo na dodatek.
Nie słuchaj marud i ogrywaj spokojnie. Grałem na patchu 1.6 i wszystko śmiga, nie było żadnych bugów, które popsułyby grę - co prawda dalej nie dodali sporo rzeczy, które miały być w grze, ale nie mniej to co jest też jest fajne :p


@asunez: wybrakowane i nie to co miało być, ale fajne. Jakie to p0laczkowe XD XD
@n0cniarz: W wersji 1.0 faktycznie była masakra, ale jak grałem na 1.3 to już dało się grać normalnie, miałem może ze 2 poważne bugi na kilkanaście godzin grania. Problemem imo nie jest strona techniczna a to, że gra jest w #!$%@? nudna i fabularnie przewidywalna do bólu. Nawet nie chciało mi się jej do końca przechodzić.