Wpis z mikrobloga

CP jest jak wiedzmin 3. Dla niedzielnego gracza co zagral w 5 gier na krzyz to faktycznie super gra, bo wszystko sie samo klika i jakas fabula jest, ale dla kogos kto gra w gry regularnie to lepiej wyjdzie kupienie jakiegos indyka za 3 dychy.


@T0pi5: Uuu patrzcie na mnie, nie lubię Wiedźmina 3, ten crap ma tylko 96% na ponad 600k recenzji na Steamie, cholerni casuale, lepiej kup jakiegoś indyka
@Shatter: A co ty za chochoły tutaj stawiasz i fikołki kręcisz? Napisałem tylko ze kupując grę wiedziałem co w niej jest i nie poczułem się oszukany, bo kupiłem ja długo po premierze, po poczytaniu recenzji i za 2x mniejsze pieniądze niż chcieli za nią na starcie ¯\_(ツ)_/¯ Napisałem tez ze bawiłem się przy niej dobrze i o to OP pytał. Ale widzę hejcenie CDPR tak weszło w krew, ze musisz się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Beka z frajerów, którzy mówią, że gra jest już naprawiona po patchach i można grać - co z tego że część błędów, które dosłownie uniemożliwiały granie została naprawiona, skoro ciągle jest masa takich, które rozrywkę psują.
Ale to jest pikuś!
Największym problemem tej gry jest to, że jest po prostu #!$%@?. Nijak ma się do produktu jaki obiecywali.
@AdamKarolczak02137: Ja się nie dziwie nastrojom na premierę. Teraz wszyscy już wiedza w jakim stanie jest gra i ile są za nią gotowi zapłacić. Tylko niektórzy nie mogą przeboleć, ze niektórym się ta gra po prostu podobała ¯\_(ツ)_/¯
@waters: Nikt jeszcze nie powiedział Wiedzmin next-gen? Może i chodzi jak gówno za to wygląda jeszcze lepiej :D. Jestem na etapie testowania 3090 i jak narazie to najgłośniej wyje na Black Desert Online puszczonym na ultra xD( niby to mmo ale mnogośc singlowego contentu i bonusy do expa dla nowych takie że spokojnie da się to traktować jako samodzielną grę). Ciężko w sumie o większe zarzynałki sprzętu ostatnio od Cybepranka, ponoć
ale wiesz, że oni tę grę tworzyli pod ps4?


@wcfilmowe: Ta gra była od początku pisana na PC przecież, a konsolowe wersje to porty, z których swoją droga na ps5 działał wyśmienicie poza dosłownie kilkoma bugami wizualnymi.