Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam od kilku miesięcy romans w pracy z mężatką. Miał to być na początku po prostu seks bez zobowiązań, typowy romasnik, ale szybko zeszło to na inne tory. Za bardzo się ze sobą zżyliśmy i zauroczyliśmy. Przez cały czas nasza relacja wyglądała jak związek a wręcz jak nastoletnia miłość. Wspólne zakupy, patrzenie w oczy w ciszy długimi chwilami, dużo leżenia przytuleni przy muzyce. Dzień w dzień ze sobą pisaliśmy długimi godzinami, czułe słówka typu skarbie, kochanie. Mam wręcz wrazenie ze byliśmy zakochani ale oboje nie chcemy się do tego przyznać. Seks tez był super. Ona mówiła ze jestem idealnym facetem pod kazdym względem ja o niej to samo, mówiliśmy ze jestesmy dlla siebie. Mieliśmy nawet tak, ze wiedzieliśmy co które z nas ma na myśli, co zaraz powie itd.
Trwa / trwało to 8 miesięcy, dwa tygodnie temu to niby zakończyła, niby, bo po tygodniu napisała smsa czy mi jej brakuje, popisaliśmy trochę nt naszej relacji i uznała ze nie potrafi beze mnie wytrzymać, ale teraz znowu tydzien kontaktu nie mamy, ale czuje jej brak... tyle to juz trwa, czuje ze to "ta"... to nie jest zwykły romans...Co my mamy zrobić? Jak to raz na zawsze ostatecznie zakończyć? Mieliście kiedyś taką relację?

#zwiazki #seks #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #redpill #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a3e994ac54d1c27d3bb4d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 66
@AnonimoweMirkoWyznania
Gdzieś tam jest chłopak który codziennie rano wstaje i idzie do pracy by ją utrzymywać i by rodzinie nic nie brakowało, pewnie roboty nie lubi, ale chce by rodzina była szczęśliwa.
Pomyśl o nim gdy znów będziesz ją po dupie klepał. Skoro zdradza męża, to jakiś jest gwarant że za 4 lata nie wystawi dupy kolejnemu a ty pójdziesz w odstawkę.
Ale wtedy to ty będziesz zrywał się do pracy by
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie daj jej spokój, kobita się wyszalała, poruchała a teraz na święta chce wrócić do rodziny, męza dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostaniesz jakieś miłe słówko czy komplement kiedy wspomi szalone czasy i tyle.

dwa tygodnie temu to niby zakończyła,


Nigdy nie byłeś dla niej nikim na poważnie, zwykła odskocznia od szarej codzienności.

ale szybko zeszło to na inne tory. Za bardzo się ze sobą zżyliśmy
@AnonimoweMirkoWyznania:
ogniste romanse trwają zwykle 2-3 lata max, jak są legit, a końcówka to już i tak jest przeciąganie nieuniknionego i przechodzenie na inny model relacji
nacieszcie się przygodą póki trwa, a potem się spokojnie rozstańcie i wróćcie do swoich normalnych żyć
i broń boże żeby się nie wydało, bo destrukcja będzie niepoliczalna
nie próbuj sobie nawet wizualizować nic długoterminowego z nią, bo 1) i tak ci się znudzi, 1.5) i
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona ma dzieci ? XD

@Mezomorfix: Miałem jakby taką okazje na taki romasnik, bo laska strasznie leciała na mnie, ewidentnie już sugerowała więcej nawet bezpośrednio, mimo że nawet mi się podobała z wyglądu i charakteru to odpuściłem, bo jeszcze jakby może nie miała dzieci. Ale tak to stwierdziłem że moralnie nie dam rady i zakochał bym się na serio w zajętej lasce, co by nie było zbyt dobre dla
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie tak jak mówi @MSDS, kobita się wyszalała, poruchała a teraz na święta chce wrócić do rodziny, męza dzieci

Daj jej spokój. Byłeś zwykłą zabawą, odskocznią od codzienności i niczym więcej, niczym poważnym i teraz przyszedł czas, żeby to zakończyć. Im szybciej odpuścisz i spróbujesz zrozumieć, że to nie wielkie niesamowite perspektywiczne zauroczenie tylko jej kolejna rozrywka w życiu tym lepiej.
@AnonimoweMirkoWyznania: jest fajnie bo to romans jak przeistoczy się w związek to będzie tak jak w obecnym aż potem znajdzie nowego kolegę. Czy trzeba tłumaczyć tak podstawowe zasady działania świata? Byłeś przez ostatnie 20lat odizolowany od społeczeństwa czy po prostu bezrefleksyjnie brniesz przez życie nie czyniąc zandych obserwacji?
Mnie trochę bawi to, jacy tu wszyscy są prawilni i porządni, a do tego jacy twardo stąpający po ziemi realiści.

A co jeśli to wygląda jednak inaczej? Co jeśli jej małżeństwo naprawdę było błędem, a teraz spotkała właśnie TĄ osobę? Wiadomo, że zwykle to jest normalne zauroczenie, ale dlaczego macie taką pewność?

Czy ludzie nie mają prawa do popełniania błędów? Piszecie, że jej mąż taki nieszczęśliwy itd., a co jeśli małżeństwo naprawdę
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj kukoldów moralizatorów co nie traktują kobiet jak dorosłych i odpowiedzialnych za własne czyny ludzi. Nie dałaby Tobie to dałaby innemu. Ty sypiajac z mężatką nikogo nie zdradzasz. Frajerem jesteś z innego powodu - ta kobieta jest po prostu zła, popsuta, nie ma za grosz lojalności, poczucia przyzwoitości. Więc jeżeli ty wykształciłeś sobie do niej uczucia, "#!$%@? się" i zachowujesz się jak szczeniak to jesteś naiwnym idiotą, który nie