Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam od kilku miesięcy romans w pracy z mężatką. Miał to być na początku po prostu seks bez zobowiązań, typowy romasnik, ale szybko zeszło to na inne tory. Za bardzo się ze sobą zżyliśmy i zauroczyliśmy. Przez cały czas nasza relacja wyglądała jak związek a wręcz jak nastoletnia miłość. Wspólne zakupy, patrzenie w oczy w ciszy długimi chwilami, dużo leżenia przytuleni przy muzyce. Dzień w dzień ze sobą pisaliśmy długimi godzinami, czułe słówka typu skarbie, kochanie. Mam wręcz wrazenie ze byliśmy zakochani ale oboje nie chcemy się do tego przyznać. Seks tez był super. Ona mówiła ze jestem idealnym facetem pod kazdym względem ja o niej to samo, mówiliśmy ze jestesmy dlla siebie. Mieliśmy nawet tak, ze wiedzieliśmy co które z nas ma na myśli, co zaraz powie itd.
Trwa / trwało to 8 miesięcy, dwa tygodnie temu to niby zakończyła, niby, bo po tygodniu napisała smsa czy mi jej brakuje, popisaliśmy trochę nt naszej relacji i uznała ze nie potrafi beze mnie wytrzymać, ale teraz znowu tydzien kontaktu nie mamy, ale czuje jej brak... tyle to juz trwa, czuje ze to "ta"... to nie jest zwykły romans...Co my mamy zrobić? Jak to raz na zawsze ostatecznie zakończyć? Mieliście kiedyś taką relację?

#zwiazki #seks #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #redpill #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a3e994ac54d1c27d3bb4d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 66
@AnonimoweMirkoWyznania miała brak seksu w małżeństwie to znalazła sobie naiwniaka co zbajerowała paroma słówkami i dawał jej to co potrzebowała. Nie oszukujemy się to zwykła szmata i ciągle będzie robiła skoki w bok.

@sberatel
Oczywiście nie widzisz w tym żadnej winy typa , który wiedząc , że to mężatka , korzysta sobie
Ha tfu na ciebie