Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
@cns: normalne, UPOŚLEDZENIE SPOŁECZNE. Nie traktuje poważnie osób, które nie mają nawet głupiego prawka. Ok, mieszkasz w dużym mieście, mieszkasz w centrum. Jak Ci nagle wypadnie pilny wyjazd, trzeba sie dostac do lekarza, cos załatwić. Zadzwonisz do kolegi, wynajmiesz samochód, blablacar? Pojazdy mechaniczne stały się częścia społeczeństwa. Nie masz auta, nie chcesz, mieć - spoko. Ale nie wylwaj potem żali, że kobiety krzywo patrzą.
@alexturner: na wakacje też pojedziesz taxi? Jeśli jesteś sam, mieszkasz w dużym mieście i rzeczywiscie nie potrzebujesz auta to spoko, ale nie dziw sie, że kobieta wymaga zaradnosci i bezpieczeństwa od faceta, a własnie prawko/włąsne auto to jakby taki must have jeśli chodzi o to czy facet sobie radzi w życiu.
@alexturner:

Przestań patrzeć na kobiety jak na dziunie, które chcą by je wożono do galerii handlowych i innych takich xD

Kobiety dziś mają często swoje samochody. Jednak właśnie co jeśli dziecko połknie zabawkę, trzeba będzie jechać do lekarza bo to szybciej niż karetka dojedzie, i czym pojedzie, autobusem?