Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
nie widzisz różnicy między 18 latkiem w BMW, a dorosłym facetem, który sam mieszka?


@zielony_goblin: Nie. Jeden i drugi może, ale nie musi posiadać auta. W obydwu przypadkach nie ma to nic (posiadanie lub nie posiadane) wspólnego z "męskością". Klepiesz po prostu straszne farmazony i myślisz jak typowy chłopak ze wsi.

na wakacje też pojedziesz taxi? Jeśli jesteś sam, mieszkasz w dużym mieście i rzeczywiscie nie potrzebujesz auta to spoko, ale
@slane: Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi nie ma prawka.
( ͡° ͜ʖ ͡°)