Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
@alexturner totalnie nie, ja nie mówię ze jak laska chcę to masz kupić samochód, bo takie decyzje to powinny być wspólne decyzję (bo nie chciałbym aby moja dziewczyna jeździła gratem za 2 tys aby zginąć w pierwszym wypadku) , ale mnie nie dziwi podejście kobiet. Tez jestem rozleniwiony samochodem i ciężko by mi było bez niego. A dwa, samochód świadczy o facecie i jego "zaradności". Niestety facet bez samochodu w dzisiejszych czasach
Razem do pracy, razem z pracy, razem na zakupy, razem do lekarza, razem na wakacje.


@Mac02: sam siebie wyjasniłeś. Po co ojcu prawko i samochód? Przeciez jest uber i komunikacja miejska. O tym jest ten wpis. Zresztą nie mówimy tutaj o osobach 50+ bo kiedyś były inne czasy i rozumiem, że ciężko zrobić komuś prawko na stare lata, ale c'mon. XXI w, młodzież żyje tiktokiem, fejsem i innym szajsem, otacza nas
@zielony_goblin jak lubisz tracić czas w komunikacji miejskiej to spoko, ja nie ani mój ojciec. Jak lubisz tłok smród w komunikacji miejskiej to spoko ale ja nie lubię. Jak lubisz czekać na ubera to spoko , ja wole swoją niezależność z samochodem. Są kobiety które nie jeżdżą samochodem tak jak są kobiety które nie używają wiertarki. Są tez mężczyźni którzy nie jeżdżą samochodem ani nie używają wiertarki ale wtedy ci mężczyźni są
@alexturner

Tak wygląda świat że jeżeli masz mieszkanie samochód pieniądze to jesteś bardziej atrakcyjny w oczach kobiet niż gdybyś nie miał niczego. Vice versa jeżeli kobieta pracuje w Żabce i mieszka u rodziców to jest dla faceta mniej atrakcyjna niż kobieta która ma dobrą pracę i mieszkanie i tak dalej . Materialne to pokłosie pracowitości A więc jak najbardziej o tobie świadczy

I doskonale o tym wiesz tylko próbujesz stwarzać jakis idealny
@alexturner tak i zazwyczaj to tak wygląda że każdy Mirek który nie ma fury, wozi sie wszędzie taksówka:):)

Nie mówimy o jakiejś wyjątkowej sytuacji milionera na którego zawsze czeka taksówka jak w filmach, tylko o 29 latku z Warszawy:)

Mówimy o statystycznej osobie :) i jeżeli facet nie ma samochodu jest odbierany jak niekompletny (chyba ze jest milionerem, czy też wszędzie sie wozi taksówka). Kobiety tak nie sa odbierane bo w naszym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AlienFromWenus @zielony_goblin:

Jednak właśnie co jeśli dziecko połknie zabawkę, trzeba będzie jechać do lekarza bo to szybciej niż karetka dojedzie, i czym pojedzie, autobusem?

To wykonam rękoczyn Heimlicha a jak nie pomoże to zadzwonię na pogotowie. #!$%@? wsadzanie duszącego się dzieciaka do samochodu na rajd do szpitala to skazanie go na pewną śmierć a i jeszcze siebie samego narażacie na poważny wypadek.

Jedyne co mi przychodzi na myśl do czego rzeczywiście
Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd.

(stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy


@lubielizacosy: Jakim cudem do 29 roku życia zarobiłeś na mieszkanie warte minimum 500-600k a stać cię na samochód warty max 10k?