Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
@cns: a ja to właśnie nazywam upośledzeniem społecznym. Jeśli jesteś singlem, żyjesz sobie jak chcesz i w ogóle no to kij komuś do tego czy jeździsz autem czy uberem. Problem robi sie, gdy chcesz sie z kimś związac, a potem ziobro zaskoczenia bo laska sie krzywo patrzy jak na rande jedziesz mks, 30 letni chłop. W małym miescie prawko i auto to musthave, u mnie w miescie komunikacja miejska nie istnieje
tak, komentarz randoma który ci przytaknie zamyka dyskusje bo panicz ma prawo jeździć autem i czuję się lepszy xDd


@alexturner: To nie tak. Jeśli odstajesz w dół od normy to ty jesteś gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam, mógłbym\ nie mieć, wolę jak mi wożą dupę i jeżdżenie autem nie sprawia mi żadnej przyjemności:)


@alexturner: czyli tak jak tematów studiw na wykopie. Studia nic nie dają, to strata czasu i pieniedzy, a 90% osob piszących takie komentarze pracuje za najniższa w januszexie.

tak, komentarz randoma który ci przytaknie zamyka dyskusje bo panicz ma prawo jeździć autem i czuję się lepszy xDd


OK! W razie wypadku czym sie dostaniesz
@lubielizacosy a jak dziewczyna chcę pojechać do rodzicow, do lekarza albo do sklepu na drugim końcu Warszawy? Pewnie ze może autobusem, ale wygoda samochodu i to że nie musisz niczego planować gdy wychodzisz jest nieoceniona. A tak to każde wyjście trzyma zaplanować aby trafić na autobus przesiadki i jeszcze aby w taką pogodę jak dzisiaj nie zmoknąć
@alexturner

@Mac02 A JAK DZIEWCZYNA ... XD


No OP napisał wyraźnie ze on lubi jeździć metrem.

Ty rozumiem ze naczytałes sie za dużo wypoku i jak dziewczyna by chciała abyś ją gdzieś zawiózł to powiesz aby jechała autobusem, bo nie będzie ci wachy marnować przecież.

Jak wejdziesz kiedyś w poważny związek to zrozumiesz ze dla drugiej osoby chcesz wszystkiego co najlepsze, nawet tak prosta sprawa jak zawiezienie 20 min do lekarza niż
zielony_goblin: kolega mi mówił o swojej znajomej. Ona sobie zrobiła prawko tylko na automat. No i potrzebowała nająć jakieś ducato do przeprowadzki. Okazało się, że w okolicy wszyscy mieli tylko w manualu. W sumie to nie wiem, czy ducato jest w automacie.

Niby ma prawko, a też jest ograniczona. Pojedzie gdzieś na wakacje, będzie chciała pozwiedzać, nająć auto, i co? I jajco. Tylko z automatem szukać będzie trzeba.


@s---k: Aha, czyli
@zielony_goblin nie no zajebisty przykład, jak kobieta czegoś chce to twoim obowiązkiem jest robienie wszystkiego żeby ją zaspokoic
Kupno niepotrzebnego auta, zawożenie do rodziców kiedy sobie zażyczy, zawożenie do złotych. Przecież po to właśnie istnieją związki, c'nie? ( ͠❛ ͜ʖ ͡❛)

@Mac02 niezły miss, narzeczona pozdrawia xD

Jak dziewczyna będzie chciała jechać do lekarza to wsiądzie i pojedzie, przecież nie może być "upośledzona społecznie" i nie posiadać prawa jazdy.
@zielony_goblin czyli jeżeli twoja matka by poprosiła abyś ją gdzieś zawiózł, to jest leniwa i głupia bo nie ma prawka? Twój ojciec ma prawko i samochód? U mnie w rodzinie byl jeden samochód i moi rodzice wszędzie jeździli razem. Razem do pracy, razem z pracy, razem na zakupy, razem do lekarza, razem na wakacje. To sie nazywa związek z miłości, a nie być na smyczy... Serio mniej wykopu polecam..

Pewnie ze można