Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
A jak ktoś się boi jeździć samochodem? Motoryzacja jest na pierwszym miejscu na świecie póz względem wypadków śmiertelnych. Niektórzy ludzie nie maja predyspozycji do prowadzenia pojazdów i powinno im się zabrać prawka.
A co w sytuacji posiadania samochodu albo paru bez uprawnień kategoria B? Kolekcjoner niedojrzały społeczenie?


@slane: ile znasz takich osób? Bo ja znam sporo gamoni, co nie potrafili nawet prawka ogarnąć.
@Mac02 Samochód mają wspólny tylko co ma piernik do wiatraka? Chcesz teraz równać kobietę starszej daty, która potrafi się zająć domem do roszczeniowej Julki, która jedyne co oferuje to tzipe i wymagania? Ponoć mamy równouprawnienie więc nie rozumiem dlaczego facet musi a kobieta nie. Najlepiej żeby facet na wszystko #!$%@?ł a później nawet ciepłego obiadu nie będzie w zamian nie? XD
@SpoconyBambik ale dlaczego zakładasz że każda kobieta to teraz roszczeniowa Julka??? Za dużo wykopu kolejny chyba czyta...

Jeżeli twoja kobieta oferuję tylko tzipe i wymagania to gratuluję. A nie, nie masz dziewczyny więc skąd możesz wiedzieć jak jest naprawdę...

Nie ma żadnego równouprawnienia, kobiety sie przepuszcza w drzwiach, kobietom się pomaga podnieść coś ciężkiego , nosi się za nie ciężkie zakupy i wiezie na drugim koniec miasta aby nie musiała sama tracić
@lubielizacosy: Olać samochód. Miałem kiedyś w jednej z firm samochód i mi strasznie dużo czasu pochłaniało wszystko dookoła niego. Przyzwoity nowy na gwarancji, a nie gruz kosztuje minimum 3k nettona miesiąc, wolę mieć mieszkanie w centrum gdzie wszędzie blisko a są ubery. Do roboty chodzić nie muszę. Sklep pod nosem, zresztą żarcie i tak zamawiam. Ponad pół roku mnie nie ma w kraju a czasem więcej - po co mi samochód
@Adolf_HODLer: skąd Ty wziałes 3k netto za samochód miesiecznie? Ale wy jesteście odklejeni XD widac kto ma prawko i kto z was w ogóle wie jak sie wrzuca bieg. Na samochód to ja wydałem 3k, ale w ciągu roku i tylko dlatego, że wypadł mi mechanik, ale swoje zrobiłem i będzie spokój na lata. A tak t/mo jakie masz koszty? Ubezpiecznie kilka stówek, zmiana opon (jesli masz 2 komplety), zmiana oleju
Kochanie pojedziemy do rodziców?
Ok kupię bilety na PKP.
Kochanie zrobiłam duże zakupy podjedziesz po mnie?
Tak już wsiadam do autobusa.
Kochanie dzieci chcą jechać do babci.
Ok już kupuje bilety
Kochanie rodzę.
Już zamawiam Ubers kochanie.

Chcesz jeszcze przykładów?

Możesz nawet #!$%@? w metrze mieszkać ale jak nie masz auta to jesteś uzależniony od osób trzecich