Wpis z mikrobloga

Dałbym się wyruchać 10 murzynom pod rząd za taką sylwetkę. Niestety, albo rodzisz się z genem jednym na 100 tysięcy albo możesz ćwiczyć 5 lat, kłuć dupę i nigdy nie będziesz tak wyglądał. Życie ty #!$%@?. A Oskarek pewnie plan treningowy to na co ma ochotę akurat tego dnia, a w weekend imprezki. ¯_(ツ)_/¯

#mikrokoksy #silownia
derton778 - Dałbym się wyruchać 10 murzynom pod rząd za taką sylwetkę. Niestety, albo...

źródło: comment_1669310363NIJLmYbCsLBjKj98K8Vkgb.jpg

Pobierz
  • 80
@derton778: genetyka glownie wplywa na to jaki masz ksztalt miesni i na mechanike czyli sile
Jednak dojscie do takiej formy jak na tym zdjeciu to zależnie od człowieka ale dla takiego normika bez zwałów tłuszczu to jakieś 3 lata treningów i trzymania michy. Potem też trzeba ćwiczyć I trzymać michę zeby formę utrzymać.

Jednak Twój post brzmi jak bol dupy, ze Twoja twarz nie wygląda jak czyjaś twarz. Tego już nie
@Filip69: nie no tak po serio sami u mnie ludzie mieli lepsze przemiany po roku i look, ale to tacy co nie byli bardzo zaniedbani na starcie; jeśli ktoś tam przychodzi z innego sportu i jest szczupły no to jest ogień zazwyczaj i siłowo i sylwetkowo. Inna sprawa, że 80 % adeptów siłowni zaczyna od dużego zaniedbania i zajmie to x2 dłużej.

Czasem i w totalu takie 550-600 kg leci prawie
@Kasahara: umiejętnosci psychicznego znoszenia obciążeń wysiłkowych


o boże to o mnie, czyli jak po 20 minutach kończy mi się paliwo i mózg zaczyna "to bez sensu, wystarczy, to są na pewno te areoby (wstaw cokolwiek) co miałeś ich nie robić, idź do domu" to o tym mówisz? :D